SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs wrzesień - Przysiad na tempa

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenie na ogół dobrze znane więc poprawnej techniki nie muszę omawiać.

Ogólne zasady:

- Ciężar sztangi trzymanej na plecach to 50% własnej masy ciała - nie musimy się ważyć ani ciężaru - kwestia zaufania.
- Tempo zapodaje piosenka " Bring Sully up" - kto nie ma, pobiera z neta - oczywiście legalnie
- Przysiad robimy na słowa Bring Sully down.
- Wstajemy do pełnego wyprostu nóg na słowa Bring Sully up.
- Wynik zależy od czasu jaki jesteśmy w stanie wytrzymać. Czas liczymy od pierwszych słów piosenki do ostatniego wyprostu
- Nie wolno używać pasa - ewentualnie można użyć pasów lub opasek na kolana i podkładkę pod sztangę na plecy.
- Film ma być nakręcony w miarę dobrej jakości.
- Przy filmiku wrzucasz swoją wagę, wagę obciążenia i czas, który udało się osiągnąć.





Moja waga: 80 kg , ciężar: 40kg,. Czas: 2min 54sek.
Czekam na odważnych.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czegoś takiego jak to określił Masti, cyt. "kumoterstwo i nepotyzm" -robienie frekwencji a nie sportowa walka", nie wchodzi w grę. Kebul natomiast też nie stanął na podium więc nie jest to jakakolwiek próba wymuszenia. Po prostu chciał wziąć udział, sprawdzić się i dobrze się bawić (co było widać na filmiku) bez względu na wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś nowy na forum zapyta co znaczy przysiad ATG, to będę go odsyłał do tego filmu. Klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki ale jeszcze muszę trochę popracować nad buttwinkiem bo za bardzo idzie na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Pomysł jest zayebisty. Spróbuje na 100% ale niestety juz w terminie pokonkursowm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poprawę siły i wydolności jak znalazł. Nie chcę nikogo odstraszać ale palenie mięśniowe ogromne jak i zakwasy i niestety mocno daje po kolanach :-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dżisus, właśnie tego słuchałem, palenie to tam jak w piecu piekielnym chyba musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
novyneo
Dżisus, właśnie tego słuchałem, palenie to tam jak w piecu piekielnym chyba musi być

Spróbuj. Ja ledwo do stojaka doszedłem. Dobrze też mieć wiadro obok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dobra czarna muza. Wchodzę w to

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Robiłem kiedyś pompki w tym stylu, z 1,5 minuty wytrzymałem tylko.. mega pali, ciężko wytrzymać. Spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_ muza ryje beret, że po nocach spać nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tibes ja przy pompkach również ledwo półtorej minuty wytrzymałem dlatego wybrałem przysiady. Do dzieła Panowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs wrzesień - Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała

Następny temat

Konkurs Wrzesień - Ground to Overhead 1RM

WHEY premium