SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na wrzesień : Wygraj w swoim najlepszym ćwiczeniu.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Termin:

1.Konkurs rozpoczyna się od 1 września.

2 Etap pierwszy - Wyzwanie -od 1 wrzesień do 15 wrzesień 2016

3.Etap drugi - Walka - od 16 wrzesień do 30 wrzesień 2016

4 Oceny do 5 października 2016 -będę w tym czasie w Pradze na Evls Prague Pro :)





Zasady :

Idea jest prosta:
w części pierwszej -prezentujemy swoje osiągnięcia w najlepszym ,wybranym ćwiczeniu,konkurencji,dyscyplinie sportowej itp

w części drugiej walczymy ze śmiałkami,którzy podejmą nasze wyzwanie.

Kto wygra -otrzymuje nagrodę-wiadomo w suplach Hitec .


Ale nie cieszcie się za szybko-jak zwykle musiałem to trochę skomplikować,by nie wyszła "oczywista oczywistość"



Etap pierwszy : Wyzwanie - do 15 -09-2016

1. Każdy uczestnik tej części opracowuje swoją konkurencję,ćwiczenie lub inny wyczyn fizyczny, w którym uważa ,że jest dobry,(a nawet najlepszy) ,wykonuje i nagrywa je,filmik wrzuca do specjalnego tematu- Konkurs wrzesień - .............(nazwa ćwiczenia,konkurencji)

2.Także podaje konkretne i proste zasady zaliczenia tego wyzwania .
3.Proponowane konkurencje muszą być bezpieczne -liczę na Waszą pomysłowość i zdrowy rozsądek .
4.Wyzwanie może być najróżniejsze-ćwiczenia siłowe,biegi,skoki,pływanie,spadki i wzrosty wagi -na czas,na kilogramy,na ilość powtórzeń lub tylko na wykonanie.

Każdy ma jakiś talent o którym może nawet nie wie-np potrafi daleko rzucić beretem :) lub wstrzymać oddech na 30 minut :).

Pomyśleć i działać !




Etap drugi Walka od 16 września do 30-09-2016


1.Forumowicze ,którzy chcą powalczyć w danym ćwiczeniu,konkurencji,czyli podejmują Wyzwanie -wpisują się w temacie danego Wyzwania.

Mają czas do końca drugiego etapu by wrzucić udokumetowane swoje osiągniecie (film) wg zasad opisanych w temacie Wyzwania

2.Ilość nagród w danym Wyzwaniu jest jak zwykle ,zależne od ilości uczestników-zgodnie z zasadami na naszym forum.

Do 3 uczestników- 1 nagroda
Do 6 uczestników -2 nagrody
Powyżej 6 uczestników 3 nagrody

Ocena


1.Jeżeli nikt nie sprosta Wyzwaniu-nagroda jest dla pomysłodawcy Wyzwania (i oczywiście jego wykonania )
Gdy będzie więcej uczestników-nagroda się skumuluje i cała przypadnie pomysłodawcy danego Wyzwania ,wg powyższych zasad

2. Jeżeli jakiś uczestnik wykona lepiej Wyzwanie niż pomysłodawca -on otrzyma nagrodę

3.Jeżeli więcej uczestników wykona zadanie-nagrody otrzymają najlepsi wg wyników,w tym także pomysłodawca Wyzwania -jeżeli zajmie nagradzane miejsce

4.Jeżeli nikt nie podejmie Wyzwania-także pomysłodawca nie otrzyma żadnej nagrody -bardzo ważna uwaga i wskazówka !!!

5.Nagrody także nie będzie,gdy podejmujący Wyzwanie będą prezentować mizerne wyniki,niższe ,gdy pójdzie to wyliczyć, o 25 % wyniku pomysłodawcy Wyzwania (czyli "kumoterstwo i nepotyzm" -robienie frekwencji a nie sportowa walka )


Deklaracje uczestniczenia-tu wpisujemy-tematy zadań dostaną swój kolor



Pytania, wątpliwości,problemy i propozycje ulepszenia konkursu - tutaj mile widziane .



Ruszamy z tematem :)








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Będę musiał sam wybrać ,komu przyznać nagrodę za najbardziej fair play Wyzwanie,bo Ojan juz w drodze na mistrzostwa Polski a Xzaar na razie się nie pojawia.


Na własne potrzeby i by być jak najmniej subiektywnym,wprowadziłem trzy kryteria:

1. dostępność sprzętu do wykonania Wyzwania
2.trudność wykonania Wyzwania - czyli potrzeba specjalnych umiejetności technicznych,których się nie rozwinie w niecały miesiąc.
3.uniwersalność Wyzwania-czyli,jak najmniejsza zależnośc od parametrów fizycznych podejmującego Wyzwanie





Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-08 12:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wchodzę w to
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Może być układanie kostki Rubika??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Można nagrać i zgłosić do konkursu więcej niż 1 wyzwanie??


Zmieniony przez - VVizard89 w dniu 2016-08-27 22:11:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Tak
Tak
Tak


Kiedyś już było 3 x Tak :)


Ale warto wziąć pod uwagę :

-czy będą chętni na takie Wyzwanie? Bo inaczej lipa :)

- czy uczestnicy nie będą prezentować za niskiego poziomu-bo wtedy też lipa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Profesor Atilla tak to wymyslil, ze niby na swoim terenie a jednak w lesie
Cos wymyslimy - tzn bede i ja


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-08-29 11:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wyczułeś mój chytry plan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
parę pomysłów mam ciekawi mnie jaką kreatywnością w wymyślaniu popiszą co nie którzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti, czy pomysłodawca może wrzucić film tylko raz i tylko do 15go? Czy nie zabijasz rywalizacji i można będzie reagować ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A ja mam pytanie czy można nagrać swój film wczesniej niż po 15 IX.Mam 24-25 MP w WW i nie chciał bym zadnych niespodzianek:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobić formę i rekord na 50-tkę

Następny temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

WHEY premium