SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs listopad-trójbój . . . wycwiel

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Wycwiel-ładnie się ''przełączasz'' aż nie chcę myśleć jaki wynik zrobiłbyś będąc w formie --gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Trochę poziom zawyżyłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
masti
Trochę poziom zawyżyłeś :)

Czyżby można było wygrać ten konkurs tylko jednym bojem?
Czytając założenia konkursu wydawało mi się, że chodzi o wykonanie wszystkich konkurencji trójboju i dopiero potem liczą się całościowe punkty.
Późniejsze wyjaśnienia mastiego wprowadziły (moim zdaniem) zamieszanie. Nie znam się na zasadach trójbojowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Na zawodach trójboju też jest możliwośc spalenia dwóch konkurencji-albo ich opuszczenia-ale jednym bojem nie ma szans wygrać trójboju.
A jak u nas będzie zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
W klasycznym trójboju jeszcze chyba nikt nie wygrał ale przy formule na ilość powtórzeń można. I tak masti postarał się o hamulce dla zawodników WW nie pozwalając robić więcej ruchów w 4 i 5 podejściu /+4 powt. i +8 powt./
Miał bym tylko jedną uwagę - tak mi się wydaje że wszystkie konkurencje powinny mieć ten sam % obciążenia w tedy było by bardziej fer każdy spec od swojej konkurencji miał by tak samo.
Żeby zaliczyć kolejne punkty w kolejnej konkurencji trzeba zaliczyć podejścia obowiązkowe i to jest ok.
Chociaż już nie mam żadnych uwag do obciążeń jednak masti to przemyślał i to dobrze. Wyciskający miał by mniejsze szanse na wygraną z przysiadami czy martwym.Sam kiedyś robiłem po 70 siadów z CC.
Myślę że rywalizacja będzie ciekawa do samego końca


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-06 15:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Tylko że w innych bojach-50 % masy ciała trochę śmieszne by było :)

Stąd te 75 %. wyjściowo.

Muszę dziś jeszcze coś sprawdzić i pokombinować jednak inaczej,bo łącznie z trójboju wyszedł nam/mnie jednobój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
masti
Tylko że w innych bojach-50 % masy ciała trochę śmieszne by było :)

Stąd te 75 %. wyjściowo.

Muszę dziś jeszcze coś sprawdzić i pokombinować jednak inaczej,bo łącznie z trójboju wyszedł nam/mnie jednobój.




No właśnie.
Z początku myślałem, że trzeba zaliczyć każdy bój (przynajmniej na pierwszym poziomie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Gdyby trzeba było zaliczyć wszystkie konkurencje to mnie mieli byście z głowy


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-06 16:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
W WL zaliczam A=20p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wycwiel-co roku coraz lepszy:)

Forma rozwojowa jak u dwudziestolatka .

Ojan -dlaczego A 20 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS LISTOPAD-TRÓJBÓJ SIŁOWY(?)...FANSLASKA

Następny temat

Konkurs listopad-trójbój . . . iti

Wiecej