SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs krata na lato 2016 - maceek

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Witajcie. Moje założenia jak w temacie po prostu krata. A, że w tym roku dokładnie za miesiąc stuka mi 40 na zegarze, to na prezent dla siebie postanowiłem wyglądać inaczej niż znakomita większość moich znajomych a i tu konkurs wpada i czas na fan. Sorki za jakość zdjęć ale robione przed chwilą "pomidorem". Jak będzie zapotrzebowanie porobię lepsze.
Kilka słów o treningu: nie ma co za dużo prowadzić dziennika bo standard który kocham- FBW teraz 5x5 2-3x tyg, przeplatany kompleksem sztangowym, a i też orbiterek wpada kilka razy. Dieta obecnie 2400kal 1-2 razy w tygodniu cheat day na ile siły pozwolą 4500-5000kal. Obecna waga jakieś 72kg (zdjęcie zrobię jutro na czczo to wstawię tak jak obwód pasa coś ok 70cm. wzrost 173cm)




4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Nie chwalę a dopinguję
Dopinguję Was obu.
Przy okazji innych też zachęcam do pomieszania w tali asów .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No fajnie to już wygląda ode mnie kciuk w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Zapomniałem dodać, że mam zamiar zejść do 5,5-6,0BF. To dlatego, że ktoś mi powiedział, że poniżej 7 bez wspomagania farmakologicznego się nie da...Zeszłoroczną wycinkę skończyłem na 6,5BF mam nadzieję, że znowu pokonam samego siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
maceek
Zapomniałem dodać, że mam zamiar zejść do 5,5-6,0BF. To dlatego, że ktoś mi powiedział, że poniżej 7 bez wspomagania farmakologicznego się nie da...Zeszłoroczną wycinkę skończyłem na 6,5BF mam nadzieję, że znowu pokonam samego siebie.

Ambitnie życzę powodzenia,będę śledził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elegancko to wygląda
Ja już bym nie wycinał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no forma konkretna
ale fotki wrzuć bez żadnego ulepszania w kolorze

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Jeszcze cosik takiego...wedle życzenia w kolorze. Aczkolwiek jestem zwolennikiem zdjęć czarno-białych, można dostrzec wtedy ponoć więcej szczegółów a i takowe mają "to coś"
Wczorajszy dzień zakończony standardowo: 2600kal, FBW 5x5 do tego dołożone 5xpodciąganie na drążku bez obciążenia, łydki 5xmax z 10 sek przerwą i wyjątkowo brzuch, który ćwiczę max 2x tyg 3 serie.
Dzisiaj poranne kardio weszło 45 min orbiterka w tempie 60-65max.








P.S. Jak patrzę na siebie na tych fotach to stwierdzam, że jeszcze bardzo długa droga przede mną do tego co chcę uzyskać...ale to w gruncie rzeczy dobrze nie będzie nudno i będzie co robić


Zmieniony przez - maceek w dniu 2016-04-28 07:06:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
z fotkami jest tak jak piszesz, czarno białe pokazują więcej szczegółów, ale jak wszyscy zaczną kombinować to będzie to bez sensu bo to nie konkurs na najlepszy retusz fotki

co do formy to wg mnie każdy krok dalej to już jest robienie rewolucji z hormonami, musisz uważać
najlepiej jakbyś porobił sobie komplet badań

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tak kolego masz absolutną rację. Z doświadczenia wiem, że wycinka na pewnym poziomi zależy głównie od utrzymania układu hormonalnego w ryzach dlatego raz na 1-2 miesięcy robię komplet badań. A i zejście pod granicę 5BF może namieszać, ale wszystko z głową jak to mówią. Ludzie zbyt lekceważą układ hormonalny myśląc, że ma wpływ tylko na budowanie mięśni a moim zdaniem wycinka czy jakiekolwiek chudnięcie zależy w największym stopniu od poziomu hormonów a już w największym stopniu np. od odpowieniego poziomu leptyny, następne jest dopiero dieta i wysiłek fizyczny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
WItamy w konkursie-krata już jest :)


Na priv wysyłam kod do tematu głosowania-tam wrzucamy konkursowe zadanie filmy,zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Coś czułem niedosyt po porannych aerobach to wykręciłem jeszcze dodatkowe 45min orbitera wczesnym popołudniem...przynajmniej kolacja będzie większa.
I znowu usłyszałem "chorowałeś", kurczę czy jak 40 latek ma zamiłowanie do tego "sportu" i schudnie robiąc wycinkę i nie wygląda jak spasiony kloc to dla ludzi musi być chory? Ciekawe czy mają na myśli wygląd czy chorobę psychiczną?:'-(
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lata remcyk

Następny temat

Konkurs - Krata na lato 2016 - Szajba

WHEY premium