SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Jeszcze dziś się za to biore-połowa pracy zrobiona- :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
W finałowym module wystartował tylko 7 osób.
Szkoda,liczyłem na dobrą rywalizacje Szajby ,ze ścisłą czołowką,byłem ciekaw ,jak dziewczyny sobie poradzą z zadaniami .

I byłem ciekaw koncowych danych-czy będzie ostro ,czy już raczej sezon ogórkowy ?

Wyszło 7/11-co jest wg mnie dobrym wynikiem.

Mimowolnie też porównywałem Wasze wyniki z wynikami Klosa-projekt także się zakończył 30 czerwca.




Na poczatek jeszcz wyjaśnienie ,jak dokładnie obliczałem punkty za poszczególne zadania.

Waga-tak jak przez cały konkurs-3 pkt za min 3% obnizki wagi-to zadanie to Bonus dla tych początkujących w redukcji.

Pozostałe zadania były oceniane w dość skomplikowany sposób ale myślę ,że bardziej sprawiedliwy niż mechaniczne przydzielanie punktów za poszczególne miejsca.

Każdy wynik w konkurencji jest wielością procentową w stosunku do sumy wyników -punkty są przydzielane z całej puli 21 pkt (miejsca od 6 do 1- suma pkt)

Czyli proste przykłady-robimy w danej konkurencji wynik,które stanowi 10 % wszystkich wyników-otrzymujemy 2,1 pkt,robimy wynik 50 % całości-otrzymujemy 10,5 pkt.
ITP... :)

Czyli dostajemy tyle pkt na ile uczestniczymy w sumie wyników w danej konkurencji.
Proporcjonalnie do swojego wkładu,wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Wyniki finału Krata na Lato 2017


Jakieś pytania,dostrzeżone błędy,niejasności itp-do jutra rozpatrujemy-potem-pora na nagrody :)

Nagrodzeni zostaną trzej najlepsi Kraciarze :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
To tak:
- wyciskanie zrobiłem 46 powtórzeń a wpisane mam 31

- nie mam wpisane wejść w dziennik, powinno być 1497 ( nie dużo ale może pół punkta dostane )

- nie bardzo rozumiem zapisy "fałda poczatek" i "fałda koniec"
zaczynałem z fałdą 29mm, skończyłem z 10mm
także wiem skąd to "150" i na jakiej zasadzie były przyznawane punkty bo kazdy ma wpisane "0" jako wartosc początkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Ja nawet nie próbuję zrozumieć tabelek Masiego...nigdy nie próbowałem. Tabele i cyferki zawsze podbijają mi kortyzol a później spać nie mogęSwoich filmików nie oglądałem to nawet nie wiem ile było. Ale zgadzam się z tym co zostało napisane i obliczone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
dlaczego nie ma mojej wagi poczatkowej ? i nie mam pkt za nia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
ogolnie gratulacje dla wszystkich , i powodzenia w dalszej robocie przy kracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Wyniki finału Krata na Lato 2017
Nagrodzeni zostaną trzej najlepsi Kraciarze :)


masti

Dodatkowa nagroda będzie dla uczestnika,który zebrał najwięcej punktów w trzech modułach


Policzyłeś ogółem ?
Ta tabela z III modułu najbardziej skomplikowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Ogólem z trzech modułów jest policzone :

Zaraz poprawię Wasze uwagi,przenosiłem tabele i mogło coś przeskoczyć zagubić się .

To muszę jeszcze raz Twój film obejrzeć i policzyć



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

Wiecej