SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wrzesień - podciąganie siłowe

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzucam pierwszą z trzech rękawic Zobaczymy, jak te nasze rozważania co daje siłę a co ją odbiera maja się do rzeczywistości. Myślę, że dobry sprawdzian zarówno dla ketlersów, CFowców czy BBersów (o trójboistach nie wspomnę ). A może ktoś zechce udowodnić, że bieganie najlepsze na wszystko(jakiś żelazny człowiek na przykład )
Zanim wkleję film, muszę sprawdzić czy są tu jakieś cwaniaki

Proponuję podciągnięcie na drążku dowolnym chwytem i rozstawem dłoni z ciężarem podwieszonym z przodu. Wygrywa największy ciężar brutto - CC+ podwieszony ciężar. Zaczynam ze zwisu na prostych ramionach (bez podskoków )i zaliczamy brodą do drążka. Kamera najlepiej z przodu a jak ktoś nie ma takiej możliwości, bo ćwiczy w ciasnym garażu może ustawić kamerę z boku ( z resztą jesteśmy dorośli więc i z tyłu uznamy ).
Rękawicę rzucam tylko starej gwardii czyt +35.
To co, jest tu jakiś cwaniak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
fan slaska - Piękne i sportowe podejście . Gotów byłbym spełnić Twoją prośbę.
Ciekawe jak widzi to masti

Pochwała za podsumowanie konkursu.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-10-02 10:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Ciekawe! Czyli waga całości minus waga ciała, dobrze rozumuję? I chodzi o jedno podciągnięcie?


Zmieniony przez - maceek w dniu 2016-08-29 17:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy zamotałem
Jedno powtórzenie, ciężar całkowity czyli CC+ ciężar podwieszony.
Netto to by ulicznicy nas tu zajechali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Czekaj no bo teraz to ja się zamotałem... jak z moją wagą podciągnę się np. z 40 kg to i tak przegram z kimś kto waży o 5 kilo więcej ode mnie? czy jakoś to będziesz liczyć względem wagi ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jeśli wazysz 70kg i podciągniesz się z 40kg, to przegrasz z osobnikiem który waży 111kg i podciągnie się raz bez obciążenia
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
To niezłe...czyli muszę dowalić jakieś 30 kg do masy i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze zrozumieliście reguły Kto wyciągnie większy ciężar w górę ten wygrywa (a czy w doopie czy w talerzach to już bez różnicy).

A jak obawiacie się tych 110kg byków z działu to mam dwie propozycje:
- zamiast talerzy między nogami proponuje przyczepić 10kg do nóg, 20kg do pasa i jakieś 10kg do klaty, tak mniej więcej rozkłada się tłuszcz a z niego jest tyle pożytku przy podciąganiu jak i z tych talerzy. Chyba, że przeoczyłem usera z działu który waży ponad 100kg i ma wasz procent BF ?
- rzućcie własne wyzwanie premiujące lżejszych zawodników



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-08-29 19:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Witam co prawda podciągacz ze mnie marny ale zacwaniacze:)Czyli nagrywam ważenie podczepiam ciężar i wio do góry broda do drążka wszystko w jednym ujęciu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo, jest i pierwszy twardziel ze starej gwardii. Cieszę się
Z nagrywaniem tak jak piszesz a może być i zdjęcie wagi (nie wiem, z gazetą, czy coś żeby datę było widać) jak nie ma jak wagi koło drążka postawić. Generalnie nie podejrzewam nikogo z nas o ściemnianie
Jest tu jeszcze jakiś cwaniak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawde nikt wiecej? Serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a co mnie tam to 3 min roboty a chwała wieczna nie zakładam że wygram ale z 25 kg się podciągałem na serie jak leciałem siłowo, zobaczymy co wyjdzie łatwiejsze to niż DL. koniec września?
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

Następny temat

Konkurs Wrzesień - Grip fight

WHEY premium