SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wrzesień Podciąganie na drążku - max ciężar

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak w temacie podciągamy się na drążku jeden raz z maksymalnym ciężarem zawieszonym na sobie
regulamin
1.rozpoczynamy podciągnięcie z całkowitego zwisu z wyprostowanymi rękami,a kończymy z brodą i głową ponad drążkiem,uchwyt - podchwyt lub nachwyt

2.ujęcie przodem do kamery, widoczna cała sylwetka łącznie z ciężarem

3.Na filmie wszystko powinno być pokazane w jednym ciągu bez montowania: podciągnięcie, pokazanie wagi krążków ( przy nieoryginalnych trzeba pokazać ich ciężar na wadze,ważymy obciążenie osobno nie stajemy z nim na wadze. ) można filmować samemu lub skorzystać z pomocy kolegi,

4.wygrywa uczestnik który podciągnie się z największym udokumentowanym ciężarem liczonym bez wagi akcesoriów służących do jego zawieszenia
5.w konkursie są tylko dwa wymogi staż - mogą wziąć udział użytkownicy SFD posiadający konto od co najmniej 180 dni i aktywność i napisali do tej pory minimum 100 postów.
Na razie tyle w razie niejasności pytać to uzupełnię :)

Tak w ogóle to wpadłem na pomysł konkursu wczoraj wieczorem,więc niezbyt logistycznie to wszystko dziś przeprowadziłem a na poprawę do 15 nie ma już czasu i nie było by siły
Przyszedłem do siłowni nie przygotowany nie naładowałem akumulatorków do aparatu,które były na minimum a filmowałem każde podejście łącznie z rozgrzewającymi 20,40,50 kg bo nie miałem pojęcia jaki ciężar dam radę wziąć,no i maksymalny 62,5 kg trzy razy poniżej napiszę z jakich powodów

podejście pierwsze kolega mnie zagadał i zapomniałem sfilmować swojej wagi ciała




podejście drugie padły akumulatorki więc nie ma ani wagi krążków ani wagi ciała




no i wreszcie podejście trzecie,kolega użyczył mi ładowarki do akumulatorków ale niestety ładowanie ich zbyt długo by trwało i zdążyłbym ostygnąć więc zdecydowałem że nakręcę smartfonem,ale przy okazji zrobiłem kolejną gafę bo zapomniałem że krążki 20 kg mają tłoczenie wagi tylko z jednej strony i dopiero po podciągnięciu trochę przy filmowaniu to sprawiło problem bo były ułożone odwrotnie




Mój wynik z kalkulatora Wilksa




Zapraszam chętnych do rywalizacji

Masti proszę o kolorek



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-09-12 14:11:29

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-09-14 16:44:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Świetny konkurs-czyli mamy teraz dwa -troche podobne-właściwie automatyczie każdy może w obydwóch wstawić ten sam film i brć udział.

Zawsze gdzieś dobre miejsce wpadnie :)

Drążek -ciężar super!-prawie waga ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Świetny konkurs-czyli mamy teraz dwa -troche podobne-właściwie automatyczie każdy może w obydwóch wstawić ten sam film i brć udział.

Zawsze gdzieś dobre miejsce wpadnie :)

Drążek -ciężar super!-prawie waga ciała.

Swój filmik wstawię do Fana wątku 16
Nie prawie waga ciała tylko 0,1 kg więcej nie licząc pasa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
drazekm--powiem krótko --MASAKRA --wynik do wagi kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jawor50
drazekm--powiem krótko --MASAKRA --wynik do wagi kosmos

Dzięki,ale pewnie przez kilka dni będę cierpiał na ból łokci i odcinka lędźwiowego pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
drazekm
Jawor50
drazekm--powiem krótko --MASAKRA --wynik do wagi kosmos

Dzięki,ale pewnie przez kilka dni będę cierpiał na ból łokci i odcinka lędźwiowego pleców.

Tą wypowiedzią wystraszasz ewentualnych rywali!
Chociaż fan nieczego się nie boi i prawdopodobnie zawalczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Tą wypowiedzią wystraszasz ewentualnych rywali!
Chociaż fan nieczego się nie boi i prawdopodobnie zawalczy.


Kto próbował podciągać się z obciążeniem na pewno się nie wystraszy,a moje lęki co do bólu łokci i krzyża po prostu związane są ze starymi kontuzjami.
Tak patrzę na to moje trzecie podejście i widzę że niepotrzebnie po odłożeniu krążków je obróciłem bo były dobrze ustawione do filmowania,ale to przez wkurzenie że 3 raz musiałem podchodzić i już nie myślałem.
Co do Fana jak ja w Jego wątku podbiję frekwencję swoim filmem to On u mnie może też ?
Masti pisał że można nakręcić jeden film i wrzucić go na wątki Fana i mój to nie do końca tak jest bo u mnie musi być sfilmowana waga ciała bez ciężaru.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-09-12 19:40:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Licząc wilksem trzeba by to robić inaczej

-jako wynik suma masy ciała i podniesionego cieżaru

Drazekm -wychodzi wtedy 103,5

Fans 88,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Licząc wilksem trzeba by to robić inaczej

-jako wynik suma masy ciała i podniesionego cieżaru

Drazekm -wychodzi wtedy 103,5

Fans 88,4
Nie mam nic przeciwko tzn. w rubrykę waga wpisujemy wagę ciała a w rubrykę wynik wagę ciała + ciężar z którym się podciągnęliśmy
więc u mnie to będzie tak 62,4 + 62,5 = 124,9 kg





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-09-12 20:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
drazekm
ale pewnie przez kilka dni będę cierpiał na ból łokci i odcinka lędźwiowego pleców.

No i skończyło się na strachu,czuję tylko lekkie domsy w przedramionach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
drazekm
masti
Licząc wilksem trzeba by to robić inaczej

-jako wynik suma masy ciała i podniesionego cieżaru

Drazekm -wychodzi wtedy 103,5

Fans 88,4
Nie mam nic przeciwko tzn. w rubrykę waga wpisujemy wagę ciała a w rubrykę wynik wagę ciała + ciężar z którym się podciągnęliśmy
więc u mnie to będzie tak 62,4 + 62,5 = 124,9 kg



A u fana było razem 144kg (stawał na wadze razem z ciężarem. Kto górą wg tych przeliczników?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-09-12 20:45:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy Nowego Doradcę

Następny temat

Suunto i Ubuntu - czyli czy komunikacja jest możliwa?

WHEY premium