SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Trenuj z Mistrzem SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107


Cześć!
Zapraszam Was na konkurs w którym do wygrania jest wspólny trening ze mną, darmowe konsultacje oraz pakiety suplementów od firmy ALLNUTRITION!





Co musicie zrobić?

Zgłaszajcie się w komentarzach pod tym wątkiem i dajcie znać dlaczego to właśnie z Wami mam nagrać wspólny trening! Forma jest dowolna, możecie załączyć zdjęcie lub nagrać zabawny film. Ważne by była moc i kreatywność. MA BYĆ NA GRUUBO!!
Dopiszcie też 3-4 zdania dlaczego to właśnie Was mamy odwiedzić i zmotywować oraz do jakiego miasta zapraszacie naszą ekipę z Krzyśkiem na czele.

Kto może się zgłaszać?

Do konkursu mogą przystąpić grupy minimum 3 osobowe. Zarówno grupy męskie jak i żeńskie! Taak… dziewczyny do Was też chętnie się wybiorę!

Gdzie zrobimy trening?

Zastanówcie się gdzie możecie mnie zaprosić? Profesjonalna siłownia? Siłownia, którą sami stworzyliście z kumplami w piwnicy? Jakaś salka a może trenujecie na wolnym powietrzu na miejskich siłowniach? Dajcie znać czy macie takie miejsce!

Zgłoszenia
Na wasze zgłoszenia czekamy do 27.06.2017 r.
Regulamin konkursu -> https://www.sfd.pl/REGULAMIN_KONKURSU_TRENUJ_Z_MISTRZEM-t1149948-s0.html#post-0
Wybrane teamy ogłosimy 30.06.2017 r.

Nagroda
Wspólny trening z Krzysztofem Piekarzem i ekipą SFD
Darmowe konsultacje
Gift Paki od firmy ALLNUTRITION

Pamiętajcie przystępując do konkursu akceptujecie regulamin! REGULAMIN

Do dzieła! Krzysztof Piekarz i TEAM SFD!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 72 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 792
Witam moim takim malym marzenie jest wyjscie na scene aczkolwiek jak sie domyslam nadal mam wiele brakow zwlaszcza sztuka pozowania dlatego zawsze dodatkowe wskazowki mile widziane Kamil Strzelce Krajeńskie pozdrawiam.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Witam! Pragnę zgłosić kandydaturę na trening z ekipą #Piękny i Bestia czyli naszym świeżym projektem min. działającym na youtube o tej samej nazwie kanału (tutaj ostatni filmik)

class="link" target="_blank">PIĘKNY I BESTIA
:).
Jesteśmy otwarci na nowe sportowe doświadczenia a nie wątpliwie trening z Krzyśkiem byłby nielada doświadczeniem! :)
Oprócz tego myślę, że moglibyśmy spędzić fajnie czas w dobrej atmosferze ponieważ ja z Krzyśkiem osobiście się znamy i bardzo cenię go jako Sportowca i jest moim skromnym zdaniem osobą posiadającą najlepszą sylwetkę w Polsce w chwili obecnej .
PS: Bardzo chwalimy sobie możliwość jaką daje ten konkurs i uważam, że jest to świetna inicjatywa!
Pozdrawiam, Aksel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
chciałam napisac 'młode, piękne i szalone' ale z tym 'młode' to chyba przegięcie ;D więc zostane przy SZALONE hahaha... bo tego nikt nam nie odbierze ;)
tak wiec 3 a może i 4 szalone dziewoje, które absolutnie połączyło tylko i wyłączne zamiłowanie do sportów sylwetkowych zapraszają na wyspy na mały wycisk

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Choć miasto małe – wielki sportowy duch,
Walczymy w Olimpii o każdy cenny ruch
100 metrów powierzchni, jak jedna rodzina,
We wspólnocie siła – i tak każda godzina.
Tu litry potu wycieramy w ręczniki,
Kontrolujemy rekordy, analizujemy liczniki
W energii siła, dojrzyj w tym naszą potęgę
Finiszujemy radośnie przecinając wstęgę
To byłby dla Krosna zaszczyt niebywały
Od Krzysztofa usłyszeć wskazówki, pochwały
Pasjonatów żelastwa tu nie brakuje-
Do września jeden z klientów się szykuje
Instruktorka również swych sił próbuje
W fitness bikini dumnie występuje
Ugościmy Was niejako chlebem i solą
Choć są wśród nas tacy, co bez glutenu wolą
Doceniać potęgi -, to myśl dalece zdrożna
Pragniemy inspirować, pokazać, że można
A SFD przekazując nam warsztat i wiedzę
Rozsieje swój prestiż – w to głęboko wierzę
I pod hasłem sportowego forum dyskusyjnego
Zrobimy wspólnie, coś niesamowitego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 89
Bo my jesteśmy jajcarzami wielkimi

https://www.facebook.com/fitludki/videos/vb.1258443627556292/1349212365146084/?type=3&theater


Zmieniony przez - fitludki w dniu 2017-06-18 22:18:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć. Chciałbym zrobić z wami trening ponieważ jestem 70 kilowym szczypiorem, a moja forma budowana jest waszymi wskazówkami, a jak wiadomo gdy się zacznie chce się więcej. Wspólne konsultacje ułatwia mi spełnienie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć. Chciałbym zrobić z wami trening ponieważ jestem 70 kilowym szczypiorem, a moja forma budowana jest waszymi wskazówkami, a jak wiadomo gdy się zacznie chce się więcej. Wspólne konsultacje ułatwia mi spełnienie marzenia.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Witam cała ekipę SFD i oczywiscie Krzysztofa Piekarza. Jestem bardzo zmotywowana osobą, potrzebowalbym abyscie pomogli mi poprawic swoja sylwetke i pokazać sobie ze jednak mozna WSZYSTKO ! Mysle ze pomożecie mi w dalszej drodze do sukcesu. Aktualnie jestem w trakcie robienia masy i jestem zadowolony bo idzie w gore lecz potrzebuje wiekszej motywacji. W planach mam wystartowac w zawodach w nastepnym rok i wyjsc na scene w jak najlepszej formie jestem gotowy na ciężka pracę. Zapraszam na trening Kutno.
Pozdrawiam Dawid :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam ekipę SFD , naszego ogromnego Mistrza i w ostatnim czasie zdobywce "kilku" złotych medali Krzysztofa Piekarza,jako że nie było nic pisane o grupach mieszanych a ja ZAWSZE trenuje z dziewczyną i jesteśmy sportowymi popaprańcami i taką Fit Parą jak to mówią to pragnę nas zgłosić wraz z naszym znajomym do konkursu. Zawsze jesteśmy otwarci na kolejne nowe doświadczenia, wykonanie treningu z taką osobą jak Krzysztof byłoby nową sztabką w naszym "siłownianym" życiu jak i ogromnym doświadczeniem, rady napewno od takiej osoby zapadłyby na bardzo długi czas w pamięć. A czerpiemy wiadomości z wszelkich stron i je wykorzystujemy więc to napewno była by bardzo cenna przygoda , jak i okazja do ponownego spotkania się z ekipą SFD .
Siłownia na której moglibyśmy zrobić trening Power Pit w Gdańsku , jak każdy wie bardzo znana siłownia i często wykorzystywana do nagrywania różnych materiałów, gości bardzo wielu znanych kulturystów , fitnessek i inne gwiazdy sportów.

Załączam kilka zdjęć i pozdrawiam wszystkich wraz z osobami zgłaszającymi się do konkursu jak i życzę wszystkim powodzenia.
















2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
Zapraszam Was do Dabrowy Górniczej by z trójki koleżanek średnich cielaczków o wadze 70 plus każda, przemienic je w piekne łanie nie tylko trenować fit laski lecz też tęgie grubaski by rączek nie miały jak pelikany zgrabne uda w końcu miały i seksownie wyglądały to dopiero jest wyzwanie,będziemy trenować do upadłego odrodzimy się jak feniks z popiołów jeśli coś się zrobić da to zapraszamy do Dąbrowy
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN KONKURSU TRENUJ Z MISTRZEM

Wiecej