SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Październik wg wycwiel Wytrzymałość,Siła,Moc

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
trening WW zrobiony po łepkach bo "próba mastiego" mnie wykończyła jednak szczególnie podciąganie.Filmik jest uzyskany wynik -104pkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wycwiel dobra robota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Wycwiel--jesteś zawodnikiem pełnym-kompletnym że tak to ujmę --jest Wytrzymałość --jest Siła --jest Moc


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2016-10-23 20:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Rzadko Cię widzieć tak zmęczonym -ale forma super !

Jak ktos patrzy tak sobie,siedząc przed kompem a nie próbował- nie wie w czym rzecz .

Bo co to jest podciągnąć się kilka razy,wycisnąc kilkanaście i zrobić kila pompek.....

Wygląda to niegroźnie-kto nie startuje,niech chociaż spróbuje i zda relację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Jawor
Dzieki "stary" ale zawodnikiem kompletnym jestem w WW.Zdaję sobie sprawe z tego że mam potężne braki w podciąganiu ale nie tylko .Kiedys moją wizytówką były przysiady . Klaty nawet nie robiłem bo miałem zerwany splot barkowy po judo.To że zajmuję się WW to tez przypadek - wypadek i kontuzja grzbietu/odcinka ledzwiowego lekarze straszyli że nie będę chodził/.Trzeba zapieprzac i tyle nie poddałem się operacji i nie żałuję!Faktem jest że od 14 roku życia sport wyczynowy nie był mi obcy .
masti
Zawody WW to pikuś przy Twojej sekwencji nawet oddech mi wycieło



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-10-24 11:08:51

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-10-24 11:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na różnicę między naszymi filmami ?,jak już pisałem wcześniej u mnie na siłce nikt się nie interesuje naszymi konkursami i zawsze kręcę filmiki samodzielnie.O co mi chodzi?,otóż o to że Wy z Iti wzajemnie się dopingujecie i motywujecie na filmikach i to jest bardzo dobre bo pomaga robić lepsze wyniki,a ja w samotności walczę tylko z samym sobą bez żadnego wspomagania nie to żebym się skarżył ale przydałby mi się taki partner treningowy jak Wy macie siebie.A przypomnij sobie jeszcze jak zagrzewałeś w wymykach Iti do walki,a na moim filmie co ?,cisza!



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-10-26 16:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Drazekm -niestety młode pokolenie" pakerów" ma w nosie takie wyczyny.
Musiałbyś swoje próby na live puścić to może smartfoniarze by zajarzyli,że to na ich siłowni,tuż obok mają takiego mistrza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm -niestety młode pokolenie" pakerów" ma w nosie takie wyczyny.
Musiałbyś swoje próby na live puścić to może smartfoniarze by zajarzyli,że to na ich siłowni,tuż obok mają takiego mistrza :)

No wiesz trochę ludzi wie że startuję w tych konkursach,tylko że nic mi to nie daje zapytanie się ich w czym teraz startuję,czy wygrałem lub jakieś tam gratulacje skoro nie mam wsparcia w trakcie,jak pisałem tylko konkurenci z forum mnie motywują więc przynajmniej oni mnie napędzają.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-10-26 17:01:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Pażdziernik wg drazekm Wytrzymałość,Siła,Moc

Następny temat

Konkurs Październik wg iti Wytrzymałość,Siła,Moc

WHEY premium