SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs BioTechUsa "Twój Idol"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Moim sportowym inspiratorem przez, którego zebrałem tyłek z fotela i zapomniałem o chorobie jest... Piotrek Wencka.
Piotrek tak jak ja choruje na stwardnienie rozsiane tylko o wiele dłużej, korzysta z wózka bo od dawna nie może chodzić a w dodatku ma nie sprawne ręce. Mimo to Piotrek dzięki grupie przyjaciół od kilku lat ponownie nurkuje. Jego sylwetkę jakiś czas temu prezentował TVN pokazując min. jego zajawkę podczas pobytu w Egipcie.
Wstyd mi było siedzieć na tyłku i użalać się nad sobą.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Arnold to legenda, żaden kulturysta nie był inspiracją dla tak wielu osób. Ale wiadomo...do Goku mu brakuje
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
goku jest kotem ale wiadomo z kulturystów Arnold był najlepszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Proste

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Z realnych postaci wiadomo zywa legenda to Arnold i jest mega motywacja, jednak Goku to Goku bohater niemalze idealny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Goku to potężny gościu który przełamuje wszystkie swoje skorupy od małego to oglądam od db z do gt do super teraz tylko czekać na film co do arnolda niemam pytan niema lepszego A odzyweczki by się przydały do zwiększenia osiągów ja to sama kreatyna glutaminka i tak od początku niczego więcej nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
cybul1996
Goku to potężny gościu który przełamuje wszystkie swoje skorupy od małego to oglądam od db z do gt do super teraz tylko czekać na film co do arnolda niemam pytan niema lepszego A odzyweczki by się przydały do zwiększenia osiągów ja to sama kreatyna glutaminka i tak od początku niczego więcej nie próbowałem



Dokladnie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80228
Ja nie będę mógł wrzucić żadnego zdjęcia, ale dla mnie motywacją i inspiracją do uprawiania sportu był i jest nadal mój trener od karate, pomimo faktu, że karate nie trenuję już od 8 lat.
Ten człowiek wychował wielu sportowców, bo do sekcji przychodziły dzieciaki mające 5-6 ja przyszedłem mając 8 lat - co było w nim charakterystyczne to to, że potrafił dotrzeć do wszystkich zarówno dzieciaków jak i zawodników mających 20+ lat. Bardzo fajne było to, że często opowiadał dlaczego teraz robimy to lub tamto - podstawy fizjologii człowieka, anatomii itd. Oprócz karate wymyślał różne tory przeszkód gry, wyścigi zastępów, aby urozmaicić trening dzieciakom.
Ponad to rzucał czasami świetnymi motywującymi tekstami typu:
"Końcówka treningu panowie, wiem że jesteście zmęczeni, ale dać z siebie teraz 100% tyle ile dzisiaj masz tak buduje się charakter"
"Pamiętaj w dni kiedy ci się nie chce trening jest najważniejszy - pokazujesz wtedy siłę ducha"
"Ciężki dobry trening podnosi morale panowie, zatem do roboty"

Dla mnie był jak ojciec - prawdziwy mentor.


Zmieniony przez - Qitr w dniu 2018-08-04 16:51:45

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2277
Było to w lutym zeszłego roku,
gdy się podjęłam wielkiego kroku.
W moim umyśle spętane ciało
nagłej do walki siły dostało:
Paul Wade - mój TRENER - wskazał mi drogę
jak NIE MOŻLIWE zamienić w MOGĘ!
Jak - zaczynając wszystko od zera -
powoli zmieniać się w bohatera!
ON był SKAZANY NA TRENING w celi,
na mnie już bliscy patrzeć nie chcieli...
Swoje więzienie Aną nazwałam -
KALISTENIKĄ je pokonałam!
Paul Wade jest mym sportowym IDOLEM -
pomógł mi wygrać z moim POTWOREM!!! :)


_____________________
*Ana ==> anoreksja


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Szacun za post i szacun za brzuch na zdjęciu profilowym
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dolne partie mięśni brzucha

Wiecej