SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretna odżywka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Mam 16 lat, mierze cos kolo 180cm i waze 58kg :/
Szukam konkretnej odzywki, nie wiem nie siedze w temacie to sie gainer nazywa, czy jakos tak? Tak, zebym mogl cwiczyc i jednoczesnie nabierac masy.

Mam problem - jem na prawde bardzo duzo, ale tyje - praktycznie nic. :/ Rodzice mowia, ze gdy bede starszy to to sie jakos rozlozy ale cos nie chce mi sie wierzyc. Tym bardziej ze mam 16 lat, a wiecie jak to jest dziewcyzny te sprawy. No i o to mi wlasnie chodzi - nie podoba mi sie swoje cialo. Pomyslalem, ze potrenuje - no i wlasnie tu jest problem bo nie mam dostepu do silowni robie tylko pompki.

Nie odpowiadajcie mi tekstow tego typu "potrzbena ci miska hehe" albo "idz zrob wlasna diete" - niedlugo zamierzam przejsc sie do dietetyka a mi potrzebna jest jakas dobra odzywka, taka ze moglbym bez silowni samemu robiac te pompki no wiecie - zeby masa we mnie wchodzila. Jem naprawde bardzo duzo a mi zalezy przytyc tak 10kg jak najszybciej.

Prosze o fachowa pomoc.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli jestes nowy na forum - to masz cos takiegojak regulamin dzialu, masz tematy podwieszone, masz wyszukiwarkę

Ty natomiast zakladasz temat jakich bylo juz wiele i ktory jak zwykle zameinia sie w spam, bo trudno sie dogadac z kolesiem którynie ma zadnych podstaw. Podstawy - powienienes zdobyc na wlasna reke - żeby chociaz wiedziec jak zadadc pytanie.

Doglebna lektura p[odstaw tego dzialu, jak iinnych takich jak "odzywianie" czy "trening:" - to obowiazek w Twoim wypadku.

co do 2000kcal w jednym posilku, to przykladowo trzeba byloby spozyc posilek skladajacy sie z 4 woreczkow 4 piersi z kurczaka ryzu, i lekko nadpita seta oliwy z oliwek... pomysl sredni

zamykam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91740
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
prowokacja? raczej nie.
zarejestrowalem sie na forum bo wiem, ze sa tu ludzie ktorzy mi pomoga w wyborze tej odzywki - w koncu jest to najwieksze forum w polsce - bynajmniej ja takie znam na temat bb i w ogole

a zarejestrowalem sie tylko po to by ktos mi doradzil, nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91740
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
m.in dlatego nie mam zamiaru czytac wypowiedzi typu twoich ktore nic mi nie daja.
najpierw naucz sie czytac koles!

poza tym widze jaki z ciebie profesjonalista - lezac na klate wyciskasz 8 dych, a moj kumpel ktory trenuje pol roku wyciska stowe a jest w moim wieku, bez koksow... hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91740
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
irytujesz mnie koles - nie masz porady to nic nie pisz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
szkoda bardzo że w wieku 16 lat brałby się za doping...

lolekparol najważniejsza jest odpowiednia dieta, zajrzyj do działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Ale masz kiepski poglad czlowiku ze ktos wyciska malo to nie znaczy ze jest maly moze mu zalezy na masie miesniowej a nie na sile wiec to nic nieznaczy wsumie ile wyciska sie jesli zalezy komus na wygladzie .A pozatym ty nie masz ani sily ani wiedzy ani wygladu wiec prosze nie jedz swoimi wypowiedziami osoby ktore maja te 3 rzeczy lepsze od ciebie .

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
mentos wiesz, zagladalem i juz czytalem kilka tematow typu ze jestem jakims tam ektomorfikiem czy kims takim, co duzo zre a malo tyje - i tu jest moje pytanie czy to moge jakos zalatwic bez silowni itp?

bo moge robic zestaw cwiczen w domu, w sumie zastanawiam sie nad kupieniem laweczki.

o taka porade mi chodzilo

diler1991- co to ma do tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
no to teraz zajrzyj do działu trening
w domu
też możesz sobie poradzić ale nie oczekuj zbyt wiele...odżywki wszystkiego nie załatwią.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

shock therapy! albo cos na pobudzenie

Następny temat

GM + XP jak %-) ?

WHEY premium