SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu - The road to perfection - wycinka video- odc1. str.40.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Wczoraj byłem duży, dzisiaj jestem mały, czyli tak trenują najwięksi V.

Witam wszystkich w moim 5 dzienniku, mam nadzieję że sezon 2010 będzie bardziej udany niż poprzedni, zarówno pod względem sylwetkowym jak i siłowym.
Jakie plany? Szalone i ambitne - na początek 18kg w ok.20 tygodni, przy zachowaniu jak najniższego poziomu tłuszczu, następnie szlif formy - cel na lato 105kg przy ok 10% bf. W drugiej kolejności siła - Martwy ciąg 240kg, Przysiad 220kg, Wyciskanie 140kg tyle bym chciał, na ile uda się zrealizować cele - czas pokaże.

Dane:
22 Grudnia skończyłem redukcję, obecnie wygląda to mniej więcej tak:

Waga: 87cm
Pas: 77,5cm
Biodra: 95cm
Klata luz:114cm
Udo: 63cm
Łydka: 43cm
Ramię: 39,5cm-40cm

Niestety.














Dieta:
Obecnie spożywam około 2000kcal, po świętach planuję zwiększyć tą ilość 2,5-3krotkie. Eksperymentalnie- 4:4:4 g/kg masy ciała. Czyli ok 360g białka, tłuszczu i węglowodanów.

Co do kompozycji posiłków - okaże się tak naprawdę pierwszego dnia gdy pójdę na zakupy. Po paru latach zmagań mam kalkulator i tabele kcal w głowie, o jedzeniu co nieco wiem, więc będzie zapewne sporo kombinowania, nowych produktów itd.

Trening:
Tu także eksperymentalnie, jak pisałem w starym dzienniku od lat nie robiłem tylu serii, kiedyś przynosiło to efekt, więc liczę, że tym razem będzie podobnie. Schemat na najbliższe tygodnie :





Suple:

Na razie nie mam nic.

Pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Koniu
Witam Cię w następnej edycji Twojego legendarnego dziennika
Życzę realizacji Twoich planów i celów przez Ciebie obranych .
Śledziłem zawsze ,teraz czasem coś napiszę

Pochwała za wyniki redukcji widocznej na powyższych fotach .
Jak zwykle niekonwencjonalnie bo mimo zimy Ty postawiłeś na redukcję .
Jeśli zdołasz do lata złapać wagę 105kg i utrzymać b/f nie więcej niż 10% to będziesz super moderator





Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-12-23 13:03:15

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede sledzil. Najgorzej na 1 zdjeciu sie prezentujesz, na pozostalych calkiem dobrze. Ambitne plany, ale nie niemozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Też będę zaglądał,ale prowadź tak samo blog tutaj jak i na B-F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, czemu ma sluzyc 100 powtorzen w ostatniej serii. Dopompowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
demolub, redukcja była dlatego, że obiecałem Pani z avataru na bf(wróciła wczoraj, czyli szczyt formy tak jak planowałem ), że jak się znów zobaczymy(mieszka za granicą i jest w pl tylko w wakacje i boże narodzenie) będę w formie, w jakiej widywała mnie kiedyś, przynajmniej pod względem bf się udało.
Jest moją motywacją od kilku lat, więc teraz nie pozostaje nic innego, tylko "obiecać" jej 105kg na wakacje.

Daniel.17 gdyby na bf i sfd był taki sam kod html prowadziłbym tu i tu, ale robienie 2 różnych wypisek...jestem za leniwy.

pavveeel między innymi, zapożyczone z hss-100(poczytaj w eksperymentach pumy), też jako mały eksperyment, 100 powtórzeń w przysiadzie i martwym powinno mi przy okazji zastąpić aeroby.
Wykonywane będą na koniec treningu, nie po 5 serii.


btw
Dawać sogi! do końca roku chcę mieć 2000.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-12-23 19:35:37

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Odbijesz to dam

Będę śledził, może tym razem coś z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2010 lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
koniu ja tez bede zagladał
plany ambitne,ale w twoim wypadku pewno wykonalne
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Nie wiem czy pisałeś, High carb czy low carb? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Koniu
Jeśli to poświęcenie dla wspomnianej pani z avararu BF to na pewno się postarasz i zmotuwujesz aby na wakacje 2010 dostała te obiecane 105kg czystej masy mięśniowej + wrodzony intelekt
Soga jak najbardziej załączam do życzeń , jeśli przyjdzie Ci ochota odbić to będę wdzięczny jak zrobisz to u mnie w DT (taki kaprys )

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu

Następny temat

Jaki trening??

WHEY premium