SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z Omka!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie wszystkich !
Jestem tu nowo zarejestrowany co nie znaczy ze jestem zielony w temacie!
Czytam wypowiedzi na tej liscie juz od dluzszego czasu!
Jednak przejdzmy do sedna!
Chcialem sie z wami podzielic informacja (na razie jeszcze nie potwierdzona - ale to kwestia najblizszych dni)
Jelfa od nowego roku zaprzestaje produkcji Omnadrenu!!!!!
Odezwe sie jak bede znal jakies szczegoly a poki co polecam wam zrobic sobie jakies zapasy....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieodgrzebujcie starych tematów !



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HORROR

SIARA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
A Polfa robi omke czy nie?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SPOKO to tylko jakaś Pluskwa 2002 bedzie spoko ;)))

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
jak również prolongatum 1oomg
aczkolwiek mam pewność na 99,99%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz apropos mojego poprzedniego maila!
Sprawy z omka wygladaja tak: Jelfa nie tyle ze chce zaprzestac jej produkcji(bo pewnie wplywy ma za***iste) tylko niejako zostala zoobligowana przez Ministerstwo zdrowia ktore nie chce przedluzyc certyfikatu na dopuszczenie tego koksu do sprzedazy w aptekach (wszystkie leki posiadaja taki certyfikat)
Sprawa ma sie rozstrzygnac w najblizszych dniach!
Wiem natomiast ze juz sa prowadzone badania nad krotko lancuchowym testosteronem (propionatem) ktory ma byc wprowadzony na rynek(tylko nie wiadomo kiedy)
Slyszalem tez cosik o badaniach nad dekanianem nandrolonu ale zadnych szczegolow!
I jeszcze na koniec pytanko do fachowcow - czy ktos orientuje sie przez jaki okres czasu utrzymuje sie podwyzszone stezenie testosteronu po wstzryknieciu przykladowo 250mg enatatu???
Z gory dzieki za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
jakies 4 tyg do 6

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje podchodzic z duza rezerwa do plotek jak kolegi Azzazello. Kazdy moze na tym bordzie powiedziec co mu sie zywnie podoba i bedzie to tak samo prawdopodobne.

Tematy nie potwierdzone - plotki.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z calym szacunkiem Krasnall!
Masz racje ze to "wolne" forum ale przeciez ja wyraznie zaznaczylem ze moje informacje sa (na razie) niepotwierdzone! Mam je od kolesia ktory pracuje w Jelfie w Jeleniej Gorze ale nie jest w radzie nadzorczej tylko przy tasmie produkcyjnej i rzecz jasna nie on odpowiada za polityke produkcyjna firmy! Na pewno jest jednak blizej newsow niz ktokolwiek z zewnatrz! Tyle ode mnie! A tak nawiasem skad taka nieufnosc na dzien dobry??? Czlowiek chce tu ostrzec "kolesi po fachu" a tu od razu afronty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 467
Witam!
"czy ktos orientuje sie przez jaki okres czasu utrzymuje sie podwyzszone stezenie testosteronu po wstzryknieciu przykladowo 250mg enatatu???"

-"jakies 4 tyg do 6"
?????????????????????????
Moze mi ktos to wyjasni!!!

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO ze ma niebyc testosteronu i omki z jelfy to chyba prawda na 99% słeszałem o ty juz pare tygodni temu, na forum byl juz podobny temat. Od tamtej pory mam rzałobe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Undestor

Następny temat

coś nie tak z metą?

WHEY premium