SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec treningu?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2310
Witam,

Proszę napiszcie jak to u was wyglądało czy to już koniec ze sportem na poważnie?
Jakieś dziesięć miesięcy temu narodził mi się synek i od tej pory zaprzestałem treningów.
Do tej pory trenowałem kolarstwo, miałem bardzo dobre wyniki, min 4 treningi w tygodniu, teraz brakuje czasu i sił choćby na 1.
Pracuję w godzinach porannych, z powodu prac dodatkowych 3 dni w tygodniu mam zajęte i treningi w te dni odpadają.
Gdy wracam z pracy wiadomo chcę poświęcić czas dziecku i zawsze jest coś co trzeba w domu zrobić.
Wpadam w depresję gdy widzę jak rośnie mi waga i jak powoli dziadzieje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie mam dziecka, ale ile osób jest na forum co ma dzieciaki i trenują, zawsze mozesz też jakis trening w domu ogarnąć, nie zbudujesz nie wiadomo czego ale zawsze to bedzie jakaś aktywność

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2310
Staram się coś robić żeby nie zdziadzieć do reszty ale to jednak nie to samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda z kranu jest musujaca

Następny temat

reklama

WHEY premium