SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Koniec redu, robimy mięso

Wysłana -
1. WIEK: 27
2. WAGA: 83
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 119
-udo: 72
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok 7 lat
6. DIETA:
-białko: 220g
-węglowodany: 240g
-tłuszcz: 90g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: solo enan, enan+winko,prop+tren, test deka
8. TRENING: 4x FBW
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ok 4 tyg temu prop tren t3, teraz leci mostek 200 testa / week
11. POZIOM BF%: ok 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ENDO
13. STAN ZDROWIA: b dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130x5
-martwy ciąg: 245x5
-przysiad: 225x5

Koksy koksiki koksiarze, właśnie kończę mostek po skończonej redukcji czas zacząć robić mięcho.|
Mostek chce pociągnąć jeszcze ok 4tyg, i wlecieć na masę co do soków myślałem nad sustą boldem i deką lub trenem e
mix w dawkach 500-750 bold 750 deka 500-600 lub tren e tutaj nie wiem jaką dawkę uważacie za rozsądną ?
cykl długi, nigdzie mi się nie spieszy a chce zbudować solidną masę i w miare trzymać bf w ryzach.
1-24 mix 500-750
1-22 deka 500-600 lub tren e 1-22 ?/week
1-22 bold 750
Trzymać od poczatku stałe dawki czy robić podbicie ok połowy cyklu ?
Co sądzicie o tym trenie ?
Dobry dobór soków czy coś zmieniać?
Dawki dobierałem sam i z obserwacji na forum

Czekam na odpowiedzi, jestem otwarty na wszelkie rady pomoc i opinie, pozdro

Całkiem możliwe że cykl będzie dłuższy nić 24 tyg ale to wyjdzie w praniu

Zmieniony przez - AnimalT w dniu 2018-08-03 12:40:22

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Za duże te dawki.

Daj 400mg + 400mg bold 21tyg.

Sus 500mg/week 10tyg, 750mg 12tyg.
Wysłana -
Bolda nie za mało ? z tego co czytałem ludzie nie polecają dawek mniejszych niż 600 bo nie poczuje.
A co myślisz o trenie e zamiast deki, albo o zmianie po ok 16 tyg i przedłużeniu ceklu ?

Zmieniony przez - AnimalT w dniu 2018-08-03 13:51:24
Wysłana -
AnimalT
Bolda nie za mało ? z tego co czytałem ludzie nie polecają dawek mniejszych niż 600 bo nie poczuje.
A co myślisz o trenie e zamiast deki, albo o zmianie po ok 16 tyg i przedłużeniu ceklu ?

nie jestem jakims specem od bolda ale rozmawialem kiedys z czlowiekiem ktory staje normalnie na scenie na zawodach i w miare mu idzie i jak uslyszal o dawkach jakie tu sie rozpisuje typu 750mg bolda week to sie zasmial pod nosem. ciagnac z nim temat dalej uznal ze zapewne chooja a nie bolda ludzoe bija bo jakos dziwnym trafem zarowno jego jak i jego kolegow ze sceny dawki rzedzu 300mg week robia elegancko. ale ja tam sie nie znam.

Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-03 14:43:46
Wysłana -
Bold jest duzo slabszy anabolicznie niz deca, wiec 300mg tygodniow bolda, mozna anabolicznie powiedzmy porownac do 200mg deki co do tematu to maks dwie substancje na raz, lepiej dluzej i srednie dawki niz krocej a wieksze dawki, czas odgrywa tu znaczaca role po prostu pewnych ograniczen sie nie przeskoczy trzeba przerobic swoje.
Wysłana -
Z tymi dawkami że sceny to niestety prawda jest " okrutna"..
Chłopie tam idą dawki typu 1-2g tescia, bold to samo...Tren 800, Mietek 50-100mg, wino podobnie....
Wiadomo są może goście z wagą na scenie ponad 100kg co lecą na 250tescia.. ale ja nie znam...
Zwykłemu " Kowalskiemu " styknie tescia max750, deki 500, itp...
Bez instalacji, hormonu większe i zarabianiu na tym pieniądze...większe dawki mijają się z celem...Znam gości co lecą 2-4g tescia tygodniowo i nie ma różnicy jak lecieli gram...
Wysłana -
czellista
AnimalT

nie jestem jakims specem od bolda ale rozmawialem kiedys z czlowiekiem ktory staje normalnie na scenie na zawodach i w miare mu idzie i jak uslyszal o dawkach jakie tu sie rozpisuje typu 750mg bolda week to sie zasmial pod nosem. ciagnac z nim temat dalej uznal ze zapewne chooja a nie bolda ludzoe bija bo jakos dziwnym trafem zarowno jego jak i jego kolegow ze sceny dawki rzedzu 300mg week robia elegancko. ale ja tam sie nie znam.

Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-03 14:43:46

Miałem ostatnio przyjemność oglądać cykl rozpisany przez Kozaka z naszej najwyższej półki kulturystycznej dla chłopa, który wychodzi w naprawdę niskiej wadze i pomijając już inne środki to 750mg bolda od początku mu ustalił . Nie sądzę, żeby potem szedł taper na 300mg.

Chociaż znam też kogoś kto wychodzi 100+ i wali mniej niż ja, do 500mg testo nie dochodzi raczej. Tyle, że nic nie osiąga

A żeby nie odbiegać od tematu to dawki za duże według mnie bolda przy 500 maks bym trzymał, wyżej z testo itp też bym nie wychodził.

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-08-03 20:19:49
Wysłana -
AnimalT

Wystarczająco do combo z dd + test i forma up.
Wysłana -
Tez chyba tak polecę :)

Mi doradzali jescze metę cyklicznie ale raczej nie jestem za oralami

Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-08-03 21:52:26
Wysłana -
Daj inj, zawsze lżej. Sam lece inj, Malay leciał teraz Biosira inj leci.
Wysłana -
Nie testowałem jeszcze na sobie mety ale co czytam to podobno potężna retencja wody a nie chciałbym sie ulać :D

To zależy od diety organizmu czy ten środek juz po prostu tak działa ?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź