SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4318
PANOWIE sprawa wygląda tak że zrobiłem 2 strzaly z cypki 250mg, zmadrzalem i doszedłem do wniosku ze jeszcze jestem zbyt leszczowaty aby się kluc i przyjdzie na to czas. Chce pojechać normalnie metka solo ale teraz nie wiem czy zrobić jakiś mini odblok czy mogę zacząć metke jesc. A po metce raczej zostanie tylko kreatyna, nie chce już na bombę wchodzic.


Zmieniony przez - Ananek w dniu 2017-08-03 09:48:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Jeśli chcesz jeść metę to ciągnij tego cypa dalej, jeśli nie chcesz bić to zostaw mete w spokoju bo szkoda wątroby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
że co? zbyt leszczowaty na strzały więc będziesz żreć mete? to nadal doping,
zbyt leszczowaty to mozesz byc na doping

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Co wy ludzie macie z tą Metą. Wydaje się wam że to takie chrupki dla większych dzieci. Meta jest silnym anabolikiem.... czasem ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4318
Ogólnie badania robiłem teść się wkrecil, dieta dopieta ale mega mnie wk***ia fakt iż się poce jak j**ana świnia, prysznic biorę z 5 razy dziennie. Dlatego się wacham i myślę że wejście na masowke latem to dość słaby pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Gospodarka hormonalna to nie tylko testosteron ;)
Sterydy mają więcej saidów niż pocenie się więc radzę się doedukować przed kuracją i dodam tylko, że meta to silny środek mocno hepatoksyczny.
No i raczej na mecie potlowość się nie zmniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Daj ankiete dzialu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Ananek
Ogólnie badania robiłem teść się wkrecil, dieta dopieta ale mega mnie wk***ia fakt iż się poce jak j**ana świnia, prysznic biorę z 5 razy dziennie. Dlatego się wacham i myślę że wejście na masowke latem to dość słaby pomysł.


jesteś po 2 lotkach cypio. towar się wkręcił? ._. na mecie nadal się będziesz pocić


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2017-08-03 10:23:15

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Odpusc mete, odbloku po tych dwoch strzalach testa nie bedziesz musial robic, organizm sam sobie powinien poradzic.
Dla pewnosci zrob badania poziomu testa,LH i FSH za 3-4 tygodnie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
"zmadrzalem i doszedłem do wniosku ze jeszcze jestem zbyt leszczowaty aby się kluc" i chcesz poleciec metka czyli bardzo silnym anabolikiem. To nie zmadrzales. Raz, ze po dwoch strzalach to gowno tam Ci sie wkrecilo wiec ewentualne sidy to sobie sam wkrecasz, dwa potliwosc to dopiero moze sie zwiekszyc na mietku, trzy jak sie ogarnoles i nie chzesz koksowac to wykozystaj moment i odstaw wszysko poki organizm sam moze powrozic do homeostazy. (Bo ta meta to dopiero Cie przyblokuje)

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 porada

Następny temat

Jak polaczyc Prolongatum 100mg + omnadren 250mg

WHEY premium