SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec Cyklów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Cześć mam pytanko planuje zakończyć już swoją przygodę z Metka i czy brac jakieś odbloki na koniec ? Nie jestem świeży w tym temacie metkę biorę od około 2-3 lat z wątroba wsyztsko Ok do tego biorę brałem Sylimarol 70 bo biorę dawki jedna 10mg tabletka rano i jedna 10mg przed treningiem także nie było Umnie w tydzień nagle 20kg tak jak to potrafią tylko w ciągu tych 3 lat wypracowałem już myśle ze odpowiednia wagę żeby zakończyć oczywiście zamierzam dalej trenować do tego się suplementuje białka witaminy i te sprawy dietę staram się trzymać ale ze względu na rodzaj pracy jaki mam nie zawszeni jest to możliwe ale raczej staram się jeść odpowiednie między czasie nigdy nie miałem żadnych dużych spadków oraz skutków ubocznych brałem tak jak pisałem naprawdę mało także chciałem się zapytać bardziej doświadczonych jak działać żeby nie było Aż tak wyraźnych spadków nie jestem ulany ani tłuszczem ani woda czy wgl będę jeżeli dalej będę robił to co robię ?


Zmieniony przez - Pszulc1990 w dniu 2018-01-07 12:15:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
2 lata bierzesz mete?
Rozpisz cykl na tyg i dawki
I daj ankiete dzialu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Coś koło tego między czasie oczywiście były przerwy nie brałem jak profesjonaliści ze ani nie zwiększalem ani nie zmiejszalem porcji tylko zawsze brałem 10mg rano i 10mg przed treningiem i nwm jeden cykl potrafił trwać pare miesięcy bo czasami brałem tylko 10mg przed treningiem a rano nie spozywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7725
ja 3 miesiace temu zakonczyłem cykl z metanabolem. Na odblok wziałem 12 tabsów clomidu 1 dziennie i tydzień przed koncem mety zaczalem jesc kreatyne i zadnych spadków nie miałem. Wystarczy dobra micha po cyklu i wszytko bedzie si :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Właśnie czytałem różne opinie ze nie trzeba odbloka i tak dalej dlatego napisałem na swoim przykładzie a ze brałem małe porcje to nie było jakiegoś wyraźnego przyrostu tylko wszystko z czasem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Anieta dzialu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Okey już robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
1WIEK : 21
2. WAGA: 87
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 3 lata
6. DIETA: 2500/3000 kcal w miarę możliwość
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykle tabletki methadionone brane 20mg na dzień rano i wieczor czasami 10mg na dzień
8. TRENING: Full Body Workout
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: treningi głównie z masa własnego ciała


Zmieniony przez - Pszulc1990 w dniu 2018-01-07 14:21:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11470 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138815
87 kg i 2.5-3 k kalorii na masie? Taki żarcik tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
To zapewne recomp %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 35tyg bomby

Następny temat

TRT Dyskusja i porady dla początkującego .

WHEY premium