SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondzio vs naderwany biceps

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Założyłem temat w którym będę opisywał moja rehabilitacje :)

31.06.2014 był dla mnie dniem i sukcesów i pecha

Wygrałem zawody Sciteca w wyciskaniu sztangi oraz biorąc pokazowo udział w Mass Wrestligu naderwałem lub zerwał biceps :( Niestety nie wiem dokładnie co bo służba zdrowia w naszym kraju jest straszna zanim przebiłem się po skierowanie od lekarza rodzinnego który zadał mi pytanie bo stwierdził że się nie zna na tym cyt"Jak Pan sądzi co mogło się Panu stać??" dowiedziałem się że wizytę na kase chorych u specjalisty mogę mieć w listopadzie:D:) Po zrobieniu przysłowiowej zadymy jest sukces :D wizyta jutro na 15:D Jeżeli ktoś ma jakieś rady jak szybko wrócić do zdrowia z chęcią wysłucham:)w temacie będę wpisywał postępy oraz cwiczenia które będę starał się wykonywać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dzień 1 wyglądało to tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Mamy dzień 5 i na moim bicku pojawił się mały krwiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Jutro wizyta u specjalisty zobaczymy co będzie w poniedziałek udało mi się zrobić delikatnie plecy na wyciągu oraz nogi wczoraj na maszynie zrobilem barki i skatowałem zdrowego bicka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Do tej pory robię 4 razy w ciągu dnia okłady z lodu oraz smaruje maścią jeżeli chodzi o suple zwiększyłem dawkę bcaa oraz glutaminy .Rękę trzymam zgiętą w jednej pozycji staram się jej nie nadwyrężać i nie używać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
kondzio i relacja ze szpitala


























takie naderwania nie sa za miłe , szybko wracaj do zdrowia

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-06-04 16:21:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
uuuu nie miło

ale 31 czerwca jeszcze nie mieliśmy

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
hehheh 31.05.2014 sorki mam nadzieje ze 31 czerwca będę już w pełni formy hehhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dymaj do lekarza albo znajomej aptekarki i kołuj ketonal żel. Nie ma nic lepszego przeciwzapalnego.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-06-04 16:39:11

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Przesrane :/ zerwaniu towarzyszył ból?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Diklofenag lub olfen 100mg ładować do barku. Tabletki gowno dają, od lekarza wejz kriokomore, lasery, i jonoforeze. Nie widzę dokladnie, ale raczej naderwany, mały ubytek będzie. Nie baw się więcej w ten chory sport, ja miałem na pucharze świata w uzbekistanie tą konkurencje to nie wychodziłem, szkoda bicepsow. A urywają się często przy tym, niesamowicie kontuzjogenny sport. Ruchy bardzo gwałtowne i szarpane..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - kapsułki

Następny temat

Workout Motivation

WHEY premium