SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 181
Witam chciałbym Was zapytać jak mogę poprawić kondycję jutro zamierzam z kumplem zapisać się na k1. Kondycyjnie nie dorastam do niego do pięt, ale on powtarza do mnie, że mam pracować nad sobą razem z nim i będzie ok. Również nie wiem czy k1 byłoby dla mnie odpowiedni mam 1,90 waga 96 kg. Kolega jest niski, ale za to szybki i sprytny. Kiedyś byłem bardzo dobry kondycyjnie biegałem po 5km, teraz kiedy zaniedbałem się ledwo przebiegam 1km. Mam 16 lat, chodziłem na zapasy w wieku 9 lat do 12. byłem na ok 8 zawodach bez zadnej porażki, ale kiedy się przeprowadziłem, sporty odeszły na bok tylko komputer, przez 4 lata nie obchodziło mnie nic, tylko komputer. Proszę Was o pomoc, dzięki! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw się zapisz i rozeznaj jak prowadzone są treningi, tzn. czy dużo jest ćwiczeń na kondycję. Po takiej długiej przerwie już sam początek przygody z K1 będzie podstawowym treningiem wydolnościowym. Możesz zacząć biegać, robić intensywne obwody z lekkimi ciężarami. Trudno coś doradzić, bo pewnie sam nie jesteś w stanie ocenić jak jest z siłą, szybkością, wytrzymałością. Jak coś z tych elementów szwankuje to warto wydolność połączyć z tymi elementami. Bieganie to podstawa, ale nie chcesz zostać sprinterem, więc potrzebne są elementy szybkościowe i siłowe. To tak w skrócie, bo to bardzo rozległy temat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Janoś
...nie wiem czy k1 byłoby dla mnie odpowiedni mam 1,90 waga 96 kg...
Masz idealne warunki do K1 - długie ramiona i nogi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Kolega niski i szybki ale Ty swoją masą celnym kopnięciem możesz zmieść go z nóg;) A kondycję można wypracować. zacznij regularnie biegać i chodzić do klubu to kondycha się wyrobi
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 181
Dzięki chłopaki za rady i miłe słowa, przykładam się 200%! Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Janoś w dniu 2017-12-11 13:01:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jak nie zjedli cię na zapasach to tym bardziej nie zjedzą na k1. Nawet jeśli się ostro zaniedbałeś. Kondycję wyrobisz szybciej niż ci się wydaje, bo to najłatwiejsza rzecz do wyrobienia. I na początek wcale nie musisz biegać, to co będziesz robić na treningach wystarczy i będzie najlepsze właśnie żeby wyrobić kondycję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie na takie okrężne?

WHEY premium