SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komu chrupie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5035

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Czesc!
Mi chrupie doslownie w kazdym stawie. Kolana to naet w dwoch plaszczyznach. Ostatnio chrupie mi tez mostek.
Jestem ciekaw jak to u Was.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
bobo ma glosniczek w barku
co jakis czas wydaje serie dzwiekow, ktora straszy

czasami jak robie czasowki na basenie to zaczyna mi cos strzelac w prawym barku i przechodzi po kilku dniach

w prawej stopie czasami tez cos sie dzieje, ale to akurat wiem od czego

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chrupie w kregosłupie w prawym kolanie.Jak poszłem z kolanem do lekarza to powiedział ze da sie z tym zyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
ostatnia opcja na szczescie


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
hehe a jest jakas choroba, ktora objawia sie takim chrupianiem w wielu miejscach? moze niedobor jakiego mineralu?

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
A może po prostu niedobór wapnia.
Płatki owsiane np. mają wpływ na odwapnianie kości (niedobór należy uzupełniać).



Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
No tak ale czy chrupanie to kwestia kosci czy stawow? Aktualnie dolaczylem suplementacje wapniem w wielkosci 600mg dziennie. Zobaczymy...

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Miałem na myśli bardziej rolę pośrednią niż bezpośrednią więc chyba tak jak mówisz.


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
A mi najlepiej chrupie w karku jak go napreze i przekrece - potrafia nastapic po sobie nawet 5-6 chrupnięć w szybkim czasie. Mam to po skreceniu szyi 4 lata temu,mialem wypadek na rowerze,ledwo uszedlem z życiem,mialem wybite 3 kregi szyjne i naderwane sciegna,heh

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta karoten, wit. A - nadmiar????

Następny temat

Ginekomastia i lipomastia-pytanie do Guru

Wiecej