SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletny brak apetytu po odstawieniu trawki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Prawo tajemnicy lekarskiej działa jak np. zdradzasz żonę bo nie jest to przestępstwo a może zagrozić związku, ale jak np. ru**asz 14 latke i urodzi dziecko to nie ma jusz tajemnicy i lekarz ma obowiązek poinformować organy ścigania, narkotykami tak samo. Nie jest to kwestia psychiki a realnych zmian w mózgu które tworzą się u narkomanów i nie ważne czy jest to marihuana czy kokaina lub heroina, są efekty uboczne które już nie przechodzą. I jak nie wnosi to nic do tematu, zapraszam do lekarza, zobaczymy jak działa tajemnica lekarska i czy ci pomoże bo szanse są nikłe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Możesz być pod wpływem, możesz brać, nie możesz posiadać. Głupota, ale poinformowanie organów ściagania nie będzie miało totalnie żadnego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie przecież idąc tym tropem pełno osób nie korzystałoby choćby z pomocy psychiatry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
z psychiatrą jest trochę inaczej bo są to osoby które nie kontrolują tego co robią lub nie mają pełnej świadomości łamania prawa, jak się przez 5 lat pali codziennie to raczej musiał kiedyś ją posiadać i mieć tego świadomość chyba że ktoś mu ją podawał i nie wiedział że to narkotyk był, tylko go z nią nie przyłapali na gorącym uczynku a wystarczy udowodnić posiadanie w przeszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
W teorii masz 100% racji, w praktyce nikt Ci nic nie może zrobić za to, że jesteś lub byłeś pod wpływem narkotyków - zakładając, że nie kierowałeś itp. Noo, tylko posiadanie w przeszłości nie tak łatwo z reguły udowodnić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróćmy do tematu, macie kogoś na oku kto mógłby pomóc mi w rozpisane takowej diety? Zauważyłem że jak zacząłem więcej spać, spróbować wcisnąć płatki z rana to potem się delikatnie zaczynam rozkręcac, jednak brakuje mi pomysłów na pełnowartościowe posiłki, a moje już są kompletnie przejedzone. Niejednokrotnie w ciągu dnia ratował em się Maślanka 1l biorąc ja na hita w ciągu 5 minut. Wtedy też widziałem że nie miałem takiego wilczego apetytu pomimo niepalenia.

Oczywiście kogoś do diety adekwatnego do mego problemu nie pierwszego lepszego.


Edit : Mateusz bez urazy ale nie ufam ludziom, którzy nie znają podstaw ortografii, dodatkowo widzę, że paliles okazjonalnie na imprezach. U mnie trochę jest inaczej bo pomogło mi to w życiu np. wyjść z kompletnych dołków m.in. Po śmierci rodziców, widzę jak pozytywnie wpływa to na organizm, psychikę, jednak jak każda substancja tego typu ma swoje skutki uboczne. Także nie zrozum mnie źle ale nie filozofuj tutaj bo tak na prawdę nie wiesz nic o konopii.




Zmieniony przez - grzybas00 w dniu 2017-08-25 10:19:42

Zmieniony przez - grzybas00 w dniu 2017-08-25 10:22:00



Zmieniony przez - grzybas00 w dniu 2017-08-25 10:29:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodatkowo uważasz, że ludzie palący to narkomanii, od kiedy to narkotyki wyrastają z ziemi :)? Nie mam zamiaru polemizować w tym temacie. Proszę o odnoszenie się do tematu, także powtórzę, dieta powinna pomoc wychodzić na prostą yup? To kogo mi polecicie.


Zmieniony przez - grzybas00 w dniu 2017-08-25 10:31:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
grzybas00, niestety marihuana jest narkotykiem - czy tego chcesz czy nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, racja jest jak dupa każdy ma swoją. Wróćmy do tematu diety także...?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mateusz4949
z psychiatrą jest trochę inaczej bo są to osoby które nie kontrolują tego co robią lub nie mają pełnej świadomości łamania prawa, jak się przez 5 lat pali codziennie to raczej musiał kiedyś ją posiadać i mieć tego świadomość chyba że ktoś mu ją podawał i nie wiedział że to narkotyk był, tylko go z nią nie przyłapali na gorącym uczynku a wystarczy udowodnić posiadanie w przeszłości


psychiatra to też lekarz i nie licząc konkretnych sytuacji nie ma prawa ujawniać informacji medycznej np. tego o czym mowa w tym temacie
inna sprawa że za to że ktoś miał bez udowodnienia nie można przedstawić zarzutów - aczkolwiek nie moja branża

marihuana to narkotyk to oczywista oczywistość i może powodować uzależnienie i skutki uboczne

co do samego pytania autora szukasz konkretnej osoby którą poprowadzi Cie komercyjnie czy chcesz pomocy na forum ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Ból barku podczas podnoszenia ramion

WHEY premium