SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleksowe MENU dzienne-konkurs

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
dni treningowe 5 razy w tygodniu , IF 23 godzin postu, okno żywieniowe od 21 do 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
Misiekkk
Wiek: 19 lat
Cel: Redukcja
Wzrost: 185cm
Waga:85

Dzień Nietreningowy:


Dzień treningowy:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
DANE:
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20lat
Cel: redukcja bf’a
Trening: siłowy 3 x w tygodniu + interwały w tyg. rożnie

DIETA:
Okno żywieniowe: 6h
Post: 18h

Zapotrzebowanie (z deficytem) : 1950kcal

Białko: 2,5g/kgMC = 155 = 620kcal
Tłuszcze: 0,7g/kgMC = 42 = 378kcal
Węglowodany: 3,8/kgMC = 238g = 952kcal

---------------------------------------------------------------------------
Czwartek 30 maja – dzień nie treningowy.


Posiłek nr 1



Tutaj na pierwszy posiłek zaserwowałem sobie jajecznicę z 3 całych jajek doprawiane ziołami prowansalskimi (jajeczka od własnych kurek :) ). Do tego jedna bułka ze sklepu + druga własnej roboty którą wykonałem dzień wcześniej z mąki żytniej razowej. Dodatkowo trochę pomidorka i listek sałaty.




Posiłek nr 2



Około godzinki 15:00 zjadłem kurczaka z ryżem. Postanowiłem, że ryż zrobię sobie tak poł na pół ( tzn. 50g białego/50g brązowego).
Kurczak doprawiony: pieprzem cayenne i ziołami prowansalskimi Plus do tego kasza jaglana no i trochę warzyw tj. buraki i rzodkiewka. Do tego herbata zielona




Posiłek nr 3



Tutaj mamy oczywiście ser twarogowy półtłusty z dodatkiem jogurtu naturalnego 0%, trochę białka z mlekiem i dodatkowo trochę oleju lnianego :). (godzina 18:00)


Piątek 31 maja – dzień treningowy






Posiłek nr 1



W piątek na pierwszy ogień poszła klasyczna owsianka z niewielkim dodatkiem białka. Mamy tu też 10g lnianego i moją ulubioną herbatę :).


Posiłek nr 2



Coś koło 15:00 wszamałem taki oto zestawik :).
475g mintaja (doprawiony ziołami i pieprzem) + 100g ryżu brązowego + fasola czerwona + dodatkowe warzywka w postaci pomidorka i liści sałaty.
Na deser banan – <jako że po treningu> (mmm..) + woda z cytryną .




Posiłek nr 3



Na koniec okna poszedł makaron pełnoziarnisty z twarogiem, oliwa i trochę rzodkiewki.




_________________________________________________________________________

No to tak w skrócie chyba :). Kurczaka, ryby (niektóre warzywa też czasem) zawsze robię na parze. Chyba najzdrowiej i lubię po prostu tak robić.

W poście to wiadomo: woda mineralna, herbata (zielona ^^) i wszystko co nie ma kcal.
Dodał bym więcej, ale późno zauważyłem temat a czas tez nie pozwalał mi za bardzo. Fotki może słabej jakości bo z mojego złoma robione.

Pozdrawiam StylezZz ;)


Zmieniony przez - Stylezzz w dniu 2013-05-31 22:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Misiekkk nie łączy się pomidorów z twarogiem - poczytaj o tym

a tak poza tym to widzę że wszyscy tu zapotrzebowanie mają jak kobitki :) do IF trzeba jeść hardkorowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
Dzisiaj o godzinie 18 zamykamy konkurs,jeśli są jeszcze chętne osoby to czekamy na wasze plany żywieniowe.Zwycięzca będzie ogłoszony maksymalnie do niedzieli w południe.Zostało kilka godzin zachęcam do udziału.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-06-01 08:11:36

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Nie mogę edytować to dodaje tu:

Dzisiejszy dzień jeszcze daje (sobota - 1.06.13)

http://img254.imageshack.us/img254/7661/dieta20130601sob.png 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Nie mogę edytować to dodaje tu: (przepraszam za ten post powyżej, przypadkiem podwójnie klikałem w ENTER i coś się wysłało 2x)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiejszy dzień jeszcze daje (sobota - 1.06.13)



Posiłek nr 1.



Tutaj postanowiłem sprawdzić nowy przepis z SFD (tosty owsiane) i wyszło wg mnie znakomicie. Może zdjęcie tego nie pokazuje w pełni (słaba jakość), ale wyglądało zaje... i smak też wporzo. Potestuje w przyszłości modyfikować ten przepis może coś ciekawego też wyjdzie :). Polecam te tosty. (nawet moja siostra mówiła, że dobre :P)


Posiłek nr 2.



No co tu dużo mówić. Kopa ziemniaczków z szczypiorkiem potraktowanych tłuczkiem + pierś kurczaka i dodatkowo brokuły.


Posiłek nr 3.



Standardzik. Ryż brązowy + kurczak i dodatkowo jakieś warzywka.

Zmieniony przez - Stylezzz w dniu 2013-06-01 17:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
Był problem z wyborem pomiedzy dwoma osobami alpha89 i Stylezzz niestety tylko jedna osoba może być wybrana,i wybór padł na kolegę Stylezzz ze względu na bardziej czytelną wypiskę.

Gratulujemy wygranej,zapraszamy do ciągłego śledzenia działu i aktywnego udziału w nim.Będą na pewno kolejne konkursy.

Zwycięzcę proszę o przesłanie mi danych do wysyłki na priv włącznie z numerem telefonu dla kuriera,wraz z preferowanym smakiem odżywki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
czyli to jednak było wybieranie a nie losowanie

Graty dla zwycięzcy

Zmieniony przez - chimera1 w dniu 2013-06-01 21:06:55

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Dziękuję bardzo :)
Mam nadzieję, że komuś się sprzyda coś z moich postów :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy podczas IF

Następny temat

Ocena diety, mam nadzieje, że formalnościowa

WHEY premium