SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Otóż czuję się mało męski gdyż mam wzrost 177cm .Wiem ,że to jest mało jak na dorosłego mezczyznę.Mam fobie i ciągle się patrzę ,kto jest wyższy ode mnie , o ile jestem od jakieś dziewczyny niższy ,czy wyższy od niej ?
Czy ktoś ma co najmniej tutaj z 18-19 lat lub nawet 25 i ma tutaj taki kompleks ,że jest niski?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Proponuje się udać do psychologa i pogadać z nim o Twym problemie.
4

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
anubis84
Proponuje się udać do psychologa i pogadać z nim o Twym problemie.


Tylko psycholog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diox96
Otóż czuję się mało męski gdyż mam wzrost 177cm .Wiem ,że to jest mało jak na dorosłego mezczyznę.


jak 96 z Twojego nicku to rok urodzenia i masz 22 lata to jest jeszcze szansa że z czasem zrozumiesz że być męskim nie oznacza kilku centymetrów różnicy we wzroście
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak chcesz to mozesz z kim innym pogadać, ale na takie problemy to tylko psycholog, by wyjść z tej paranoi
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43505
Średni wzrost mężczyzn w Polsce to 177,3 cm a kobiet 164,6.
Wychodzi na to, że facetów z tym wzrostem jest najwięcej i według statystyki każde odchylenie od tej normy jest skrajnością. Dodatkowo mieścić się w przedziale wzrostu wysokiego (173-178).
Odpowiedz sobie na pytanie co decyduje o twojej męskości? Jakie czynniki wpływają na bycie męskim?
Wiesz ćwiczyć się trzy rzeczy, mózg, mięsnie i f***a. Fajnie by było gdyby ten podział był równy. Są dwa główne procesy poznawcze fizyczny i psychiczny. Pierwsze i kolejne wrażenie. I możesz mieć 2 metry, ale jeżeli nie zainteresujesz wizualnie laski to nawet się nie spojrzy i nie masz na to wpływu. Ale masz też kolejne wrażenie czyli aspekt psychiczny. Kwestią czasu jest kiedy w interakcji z panną coś zaiskrzy i wtedy masz większą robotę do zrobienia bo oprócz wzrostu musisz coś ze sobą reprezentować i tutaj stawiam na końcowy sukces i prace nad swoją osobowością, zachowaniem, postawami, przez które ostatecznie oceni cie laska jaki jesteś i nie będzie to ocena na podstawie twoich 177 cm wzrostu.
Możesz jak chcesz podbijać do dziewczyn 180+ ale lepiej racjonalizować swoje atuty fizyczne i szukać niższych od siebie. To z kolei jest działanie skoncentrowane na swoich zasobach. Nie kupisz porsche cayenne mając budżet 10 000zł.
Wyobraź sobie, że budzisz się i masz te 185 cm wzrostu. Jak się wtedy czujesz? Jak wzrost wpłynął na twoją pewność siebie? Jaki jesteś kiedy masz te 185 cm?
I serio ale twoje 177 cm powoduje, że nie możesz czuć się tak samo?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie dlatego to u autora jest zdecydowanie problem bardziej złożony jeszcze rozumiem gdyby był naprawdę niski a nie normalnego wzrostu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja Ci dam dobra rade przejmuj sie tylko tym na co masz wplyw cala reszte traktuj jak gowno, poza tym 177cm to nie problem wiec jezeli tak to rozumiesz to psycholog jedynie pomoze ostudzic Ci emocje.
Znam dosyc niskich typow a sa bardzo charakterni i bezkompleksow z powodu wzrostu, niektorzy z nich maja wyzsze dziewczyny i w niczym to nie przeszkadza, zycie
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Też mam taki wzrost, zobacz sobie na Hwang Chul-soon. On też ma taki sam wzrost, a zerknij na to jak zaj**iście wygląda.
Taki Kendji Girac- piosenkarz, bardzo przystojny facet, jak patrzę na niego to mam czasami w głowie myśli jak homo.. :D a ma tylko 170cm. Jak nie jesteś jakiś pokrzywiony to wzrost Ci w niczym nie przeszkodzi.







Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-11 18:06:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Proszę Cię... 177 cm to nie jest mało! Ja i większość moich koleżanek mamy coś w przedziale 158-165 cm wzrostu, więc od każdej z nas jesteś co najmniej 12 cm wyższy! Co już pozwala na założenie nam przy Tobie wysokich butów ;) i dalej będzie to wyglądać ok. Nie ma sensu się zamartwiać takimi rzeczami. Jest wiele pięknych, drobnych kobiet, dla których będziesz dużo wyższym partnerem, jeśli nie chcesz celować w panny swojego lub wyższego wzrostu. I tak jak pisali przede mną, uwierz mi, że nie patrzymy na wzrost tak bardzo jak na przykład na to, czy facet jest pewny siebie, zdecydowany, wie czego chce, ma własne zdanie i tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 92 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6185
tak ja mam, znaczy nie kompleks, ale narzekam na swój wzrosti wiem, że za 5 cm więcej oddałbym wszystko :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeraża mnie mój wzrost...

WHEY premium