SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks sztangowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Witam,

Chciałbym dołączyć do treningu siłowego kompleksy sztangowe. Obecnie mój plan wygląda tak'

1. Dół siła
2. góra siła
3. wolne
4. Dół hipertrofia
5. Góra hipertrofia

Chciałbym dorzucić po treningu kompleksy sztangowe ale np w dniu w którym robię dół chciałbym żeby kompleks obejmował również tylko dół. Czy ktoś potrafi rozpisać jakiś kompleks z podziałem na dół i górę?

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Według mnie nie ma sensu dodawać kompleksów po treningu dółu, który i tak jest bardzo wyczerpujący i w wystarczającym stopniu podkręci metabolizm. Po co tutaj dodawać obwody ? Lepiej je wrzucić w lżejszych dniach, by codziennie zwiększać epoc.

Może wtorek i sobota ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No chyba że ćwiczysz nogi jak pipa, wtedy to inna sprawa/

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Zacząłem robić aeroby ale chce mi się wymiotować na samą myśl o bieżni dlatego chciałem zastosować kompleksy jako substytut. Kiedyś na redukcji zamiast aorobów kręciłem HIIT i wyciąłem się w ch** na tym. Według mnie aeroby są przereklamowane.

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozlozyc trening sztuk walki + silownie w okresie lata

Następny temat

Redukcja. Cel - zdrowie, kondycja i utrzymanie siły.

WHEY premium