SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Tu zadajemy pytania ,komentujemy konkurs i różne inne sprawy
Pompa!!!




Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-07-02 16:58:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Duże gratulacje dla Catalaja za wygraną, drazekm za ilość prób
ale szczególnie dla Tsubame za podjęcie walki z zawodowcami - czarny koń jak się patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
kabo
Czy wszystkie próby będą zaliczane w 100% to tego nie wiemy ale tu ( +35) są jakby inni ludzie .Raz wytłumaczyłem o co chodzi z "akcentem" i zrozumieli .
Co niektórym zawodnikom WW tłumacze od 4 lat i nie zgadniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
na razie próby nie były wyżyłowane (tak mi się wydaje), zacznie się walka o każde powtórzenie to i zacznie się kombinowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W ogole co niektorzy nie wrzucili jeszcze pompek a juz mysla jakie konkursy na przyszlosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
2 lipca a wyniki co próbę o 5 oczek w górę, jak tak dalej pójdzie ile będzie do końca miesiąca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wycwiel
kabo
Wykonanych 35powt. zaliczonych 34powt.
Nie widziałem akcentu przy 7 powt. , 6 powt. jeszcze do puszczenia.
Ustaw kamerę bardziej z boku żebym widział całe biodra .Teraz wiem że nic się z nimi nie działo ale przy kolejnych próbach żeby było wszystko widoczne i jasne dla wszystkich jak bym miał uwagi do któregoś powtórzenia.

wycwiel, zgadzam się, przy jednym pospieszyłem się zbytnio
natomiast co do kamery - pokój, który wynajmuję na wakacjach jest tak mały, że nie dam chyba rady przesunąć bardziej z boku - mogę na pewno dać bardziej na godzinę pierwszą i bardziej z dołu jeżeli to coś da? (może wtedy prawa ręka nie będzie zasłaniała bioder)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Szajba
Zamiast przejaskrawiać pisaniem o wykonaniu na 50cm podporach pompek i gdybać co by było gdyby napisz w prost o co Ci chodzi a najlepiej podeprzyj to jakimś nagraniem raczej babci bo dzieci nie przewidziałem w konkursie


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-07-03 09:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek a dlaczego nie pokusiles sie aby zrobic 35 i przebic Kabo to tylko 4 pompki wiecej a czas miales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm
Janek a dlaczego nie pokusiles sie aby zrobic 35 i przebic Kabo to tylko 4 pompki wiecej a czas miales.


Drazekm jest dopiero początek miesiąca , po co odkrywać wszystkie karty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
wycwiel
Szajba
Zamiast przejaskrawiać pisaniem o wykonaniu na 50cm podporach pompek i gdybać co by było gdyby napisz w prost o co Ci chodzi a najlepiej podeprzyj to jakimś nagraniem raczej babci bo dzieci nie przewidziałem w konkursie



Wyćwielu, Mój Drogi. Chodzi mi tylko o to by handicap ustalać na jakimś realnym poziomie. O ile w dolnej pozycji Panie mogą odczuwać jakieś niedogodności, o tyle w górnej pozycji mają labę. Im ktoś niższy tym większą labę ma. I możesz być pewien, że gdyby nie było ograniczeń czasowych to w przypadku Tsu miałbyś tyle liczenia ile Kabo z wykrokami.
Jeśli chcemy by Panie faktycznie rywalizowały z nami jak sportowcy, spójrzmy na to jak sportowcy. W innym przypadku wystarczy zbudować wybieg i mogą sobie pochodzić po wybiegu, a my będziemy stać i podziwiać.

I absolutnie nie chodzi mi tu o to by mieć jakieś większe szanse. Jak zapewne pamiętasz, nie wykonałem nawet 100 pompek w 200 sekund

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Szajba akurat Tsu jest wyjątkowo silna jak na kobietę i nie sądzę, żeby którakolwiek z Pań mogła jej dorównać Jak dla mnie te 50 cm to wcale nie jest na tyle duże ułatwienie, żeby trzaskać te pompki w nieskończoność. Ja osobiście wcale w górnym planku nie odpoczywam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs !!! Lipcowe Pompowanie 1 -31 Lipca

Następny temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

WHEY premium