SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak ja się siebie wstydzę :D Eh...
???? wstydzic siebie? Powinnas byc raczej dumna, jestes na najlepszej drodze do sukcesu , ludzi z takim zacienciem jest malo
PS. No wiem ze 24kg, ale pewnie za tydzien bedzie 25, 26, 27.....40kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Rothen- dzięki za pozytywną opinię, no i mam nadzieję, że będzie lepiej :) W sumie gorzej być nie może :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Jakie ćwiczenia wykonuję na siłowni???

10 min. rowerek- jako rozgrzewka, uwaga, nie podaję zgodnie z kolejnością wykonywania, tylko tak jak mi przyjdzie na myśl ;):

1. Rozpiętki na maszynie w siadzie
2. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
3. Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem: za plecy i do klatki
4. Maszyna do ćwiczenia prostowniki grzbietu, dwugłowe ud, pośladkowe, działa jak unoszenie tułowia z opadu.
5. Brzuch na maszynie
6. Brzuch na maszynie <-- inny sposób niż w 5.
7. Modlitewnik: biceps i aktony
8. Skręty tułowia
9. Uginanie nóg w siadzie
10. Ćwiczenie na wew. stronę ud., maszyna
11. Uginanie nóg w leżeniu
12. ,,Ściąganie" kolan w siadzie
13. ,,Rozciaganie" kolan w siadzie
14. Suwnica

Na koniec rowerek, 20 min.

JAKIM SPRZĘTEM DYSPONUJE SIŁOWNIA NA KTÓRĄ DZIELNIE UCZĘSZCZAM?

Sprzęt:
-wyciąg dolny
-wyciąg górny
-tzw. brama
-suwnica Smitha
-ławka płaska
-2x ławka z regulacją konta nachylenia
-2x modlitewnik (maszyna)
-maszyna do ćwiczeń tricepsów
-maszyna do rozpiętek
-maszyna do ćwiczeń mieśni dwugłowych ud
-maszyna do ćwiczeń przednich mieśni ud
-poręcze
-ławeczka pochyła do ćwiczeń mieśni brzucha
-suwnica do wyciskanie cieżaru (maszyna)
-maszyna do uginań nóg w leżeniu
-maszyna do ćwiczeń mieśni brzucha
-2x bieżnia
-4x rower stacjonarny

Ponad to:
- gryf olimpijski (20kg)
- gryf olimpijski łamany (ok 10 kg)
- różne drążki wyciągów
- pasy stabilizujące odcinek lędźwiowy

Obciążenie:
- hantle stałe od 1kg do 30 kg
- talerze wolne od 0,250 kg do 20kg


Coś dodać, coś ująć? Czekam na wypowiedzi :) Dziś śmignę na siłownię, bo wczoraj nie byłam, no i jutro tez lub w sobotę, trochę sobie przesunę. A tak normalnie to chodzę: poniedziałek-środa-piątek. Pozdrawiam :)

Zaraz obiadek :)

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2007-11-29 15:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


No więc pora na obiadek :)

Udo + warzywka (marchewka, fasolka szparagowa, kalafiorek + oddzielnie ogóreczek). Do tego czerwona herbata z dodatkiem aromatu cytrynowego. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Na pewno zamieściłaś zdjęcia tej samej osoby ,bo wyglądają tak różnie ,ze aż ciężko uwierzyć . Fenomenalna przemiana -nic tylko pogratulować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
24kg?! Ja w szoku jestem- toz to polowa mojej wagi (do niedawna ). Oby tak dalej, trzymam kciuki i bede sledzic na biezaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Sebapl- tak, to na pewno ta sama osoba, dzięki ślicznie.

Martucca- no tak, 24 kg... dzięki ślicznie no i tniemyyy dalejjj

Właśnie jestem po siłowni i wcinam twarożek chudy + pomidorki + koperek + cebulka.

Do tego oczywiście czerwona herbatka

Co do siłowni... Poszło bardzo gładko... Jak zwykle

Pozdrawiam wszystkich gorąco!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
skoro tyle już jechałaś obwodówką to może pora na zmianę ? FBW ? Split ? (w kwestii kobiecego treningu najlepsza byłaby zaprawiona na maksa obliques )

Jeśli w ogóle masz ochotę na zmiany treningu ? co bo nie pocić się na marne


Podobnie dieta:
też bym wprowadził aprę poprawek
najgłówniejsze z głównych to
- polędwica out a zamiast niej mięska przeróżne, rybki, jaja
- chleb tez out a zamiast niego kasze (a najlepiej węgle tylko z warzyw + okołotreningowo [przed treningiem jakieś owoce, po treningu zaś jakieś płatki ryż kasza makaron]
- jogurty jak Rothen radził wywalić, choć na serek nie zamieniałbym (ten wynalazek jak coś to na noc) a raczej na mięcho rybe, jaja, od bidy kefir naturalny możesz dodać zamiast jogurtu
- słonecznik zmień na orzechy włoskie, a czasem możesz co najwyżej słonecnzika zapodać


Ale tak jak z treningiem jak chcesz zmian i zrobisz je to wal śmiało, pomyślimy ułożymy byleby na darmo się nie spocić



Poza tym respect za zbicie tylu kg, szkoda że nie ma fot całej sylwetki, ale po twarzy widać że posżło sadełka whooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiesz buby ja myśle, że jeśli to co robi, bez znaczenia jakie to jest, ale jeśli ma ciągłe efekty i czuje to, widzi to nie ma sensu zmieniać . Jak przyjdzie zastój wtedy się pomyśli . No ale to moje zdanie ;]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium