SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny trener zboczeniec!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Alvy nie wiem czy prowokujesz czy, zastosowałeś nie ten algorytm podczas wyciągania wniosków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Tak, prowokuję

ALE:
1. Pisanie, że Polański jest naczelnym pedofilem RP jest moim zadaniem chore. Bo to jest to samo co powiedzieć, że wszystkiemu winny jest Balcerowicz.
2. Dlaczego te dziewczynki flirtowały z Polańskim zamiast uczyć się gotowania i szydełkowania? Pewnie też były z nich "niezłe ziółka".
3. Kobieta zawsze może oskarżyć faceta o molestowanie lub gwałt, mimo iż tego nie zrobił.

Ok, koniec, bo to już zupełnie nie ma nic wspólnego z tym forum...

A wracając do tematu - wniosek: każdy musi zadbać o siebie i swoje dziecko sam, bo nikt tego za niego nie zrobi. Ani szkoła, ani Kościół, ani rząd, ani policja. Trzeba przyjąć zasadę, że nikomu nie można ufać i wszystko należy sprawdzać. Obojętnie czy to będzie instruktor SW, czy inżynier, który projektuje kanalizację dla okolicy...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
Ja moze o tematyce pokrewnej.... co sadzicie o sytuacji gdy trener ruch...a swoje zawodniczki, ale pelnoletnie (gdy nie ma mowy o pedofilii
)??? Dla mnie taka sytuacja wydaje sie obrzydliwa: oto bowiem podstarzaly lowelas, facet w srednim wieku zabiera sie za osobe, dla ktorej powinien byc wzorem, powinien miec podejscie pedagohiczne...nierzadko miedzy zawodniczka a trenerem laczy sie relacja jak pomiedzy ojcem a corka...i po jakims czasie ona laduje u niego w lozku....wiem ze sportsmenki generalnie ruchaja sie na potege, ale czemu wlasnie z trenerami...?
I czemu trenerzy to toleruja??? Moglbym przytoczyc kilka przykladow, zwlaszcza ze swiata polskiego judo i taekwondo...
Sam nie jestem aniolem ale akurat tej zaleznosci nie moge zrozumiec....
Tu musialby sie wypowiedziec Sigmund Freud....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
alvy swoimi tezami usprawiedliwiasz pedofili
sex z dzieckiem to sex z dzieckiem i nie ma sensu się w dysksje wdawać
domyślam się że ty chętnie byś zaliczył taką 13nastke jak by się okazja nadarzyła ?
i ponawiam swoje pytanie czy jak by polański przystawiał się od twojej nieletniej siostry koleżanki córki to wszystko było by ok ?
twoje argumenty są typowymi argumentami pedofila jest kilka forów internetowych gdzie oni się gromadzą i biadolą jak to sa dyskryminowani może powinienes się tam przenieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Wiedziałem, że w końcu chlapniesz takim tekstem.

Nie bronię pedofilii, ale tylko i wyłącznie Polańskiego przed kamienowaniem. Oczywiście, że nie chciałbym żeby ani Polański, ani ktokolwiek napastował moje dziecko. A to, że trochę Polańskiego broniłem, powtarzam trochę, nie świadczy od razu, że popieram pedofilę. Tak samo jak rozumiem argumenty i Żydów, i Arabów, ale to nie znaczy automatycznie, że jestem Żydem albo, że popieram terroryzm i podkładanie bomb.

Po prostu mam dystans do świata i do tego co wypisują media. Poza tym jestem Katolikiem i nie wstydzę się o tym mówić, a Bóg zabrania sądzenia po pozorach i wydawania wyroków.

Jesteś typowym pieniaczem co łazi po Onecie, i wypisuje rzeczy typu: "precz z żydami", "balcerowicz musi odejść", "pedały do gazu", "odrąbać ręce złodziejom", "kara śmierci dla morderców", "same dziady wystąpią na festiwalu w sopocie", "hip-hop to g****", "uśpić narkomanów" i tym podobne rzeczy.

Wiesz, łatwo jest kogoś oczerniać, ale los przeważnie bywa złośliwy i kiedy przez przypadek zostaniesz niesłusznie posądzony np. o kradzież, wtedy zapłaczesz, że byłeś za zwiększeniem kar. Nie życzę Ci, żebyś znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie.

Chłopie, przemyśl to sobie.
Bo widać, że zazdrościsz Polańskiemu sławy, pieniędzy, Oskarów, znakomitych filmów i... panienek.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
Fakty są takie że przespał się z 13 latką, czy tego chcesz czy nie jest to pedofilia, a ty usprawiedliwiasz pedofila, ja go nie oczerniam, podaje fakty, uprawiasz sex z dzieckiem to jesteś pedofilem i idziesz do więzienia, polański nie poszedł bo uciekł z USA i żyje sobie jak pączek w maśle za granicą zamiast odsiedzieć swoje w pudle, reszty twego bełkotu nie skomentuje bo to tylko twoje fantazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Pkt. 7. Regulaminu forum:

Na forum zabrania się:

7. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=15151&wid=8709015&rfbawp=1170148304.684&ticaid=1321b 

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
No i znów rozpęta się dyskusja, że wszystkiemu winne są sztuki walki, rock, medytacja, RPG, New Age i Harry Potter...

Niezależnie, czy kogoś łapią czy karzą-każdy pretekst jest dobry.

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2007-01-30 10:36:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiady po Total Elemination 2006 [PL]

Następny temat

wywiad z MINOTAURO...

WHEY premium