SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne połączenie Vino+Prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Cześć, napewno napotkaliscie juz na moje posty, pytm sie w nich o kox i ich połącznia. Co myslicie nad połaczeniem 5 strzałow Prologatum i 100tab Stanabolu 5mg?Prosze o konkretne rady i opisy. A nie denerwujcie sie ze pytam o wszystko, bo poprostu takiego połączenia w archiwum nie znalazłem

Roman

Roman666

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
szkoda słow

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
mieszac mozna oczywiscie (chodz to nie jest perfekcyjne polaczenie)
z tym ze z 5 strzalow i 100 tabsow niewiele wymieszasz

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Nie zbyt fajne połaczenie zresztą z 5 amp prolongatum niewarto się kłuć.Bo efekt anaboliczny będzie niewielki,a efekty uboczne w postaci np.trądziku mogą być bardzo nieprzyjemne...Jak sie kłuć to porządnie i z sensem..;)


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Dziękuje i o takie odpowiedzi mi chodziło.

Roman

Roman666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl omki!!!

Następny temat

Tak zebym wygladal...

WHEY premium