SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna gooopia baba po głodówkach :( prosi o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Od czerwca 2007 do dziś
-14 kg
szyja -3cm
biceps -3.5cm
cyce - 16cm
talia - 26cm
biodra -13cm
udo -7cm
łydka -6cm

ogolnie dieta 1000-1200kcal ostatnio 2 miesieczny zastój i DK od kilku dni ale taka oszukana więc już wogole glodowka bez sensu

wzielam sobie do serca slowa skalara i łoto jezdem

chciałabym wyjsc z tego glodowania ale chcialabym to zrobic bez tycia jakos ....
zalezy mi bardzo na zrzuceniu bioder bo mam je nie proporcjonalne no i noogi mam slupowate straszliwie i o ile uda są po prostu tluuste to lydki kostki no są niezle ubite i chyba już nie wiele z nich mi zejdzie aaa taaaaaaak bym chciala jakie kolwiek pomysly bede szalenie wdzieczna:)

zalezy mi na szybkiej redukcji zeby zejsc z nadwagi czyli mus -10 kg
potem już powoli kolejne -11kg

moje zapotrzebowanie to 1892kcal
odjelam sobie pewnie za dużo i zostało mi 1600 wieecej no nie zjem do tej pory jadlam polowe tego !! :(
ale jak cos zle to ja poprosze o korekte może zle mysle nadal i wogole

B 1.85
W 2.5
T 0.5

białka 135,5
ww182,5
T 36,5

ze względu na moje problemy gastro chcialabym blonnik wcisnac do bilansu o ile można ??


7:40 - 20 min (bieg/ab Jam/workout)
8:30 B:24 W:50 T:7 360kcal
11:00 B:15 w:20 T:7 203kcal
13:00 B :24 w: 50 T:8 368kcal
14-15:30 rower z córka więc lajtowo:) moge potem dowalic cwiczeniami czy cos
16:00 B:24 w:50 T:0 296kcal
18:30 B :24 w 10 T:8 208kcal
20:00 (aerobic pn sroda pt/siłowe wt i czw)weekend to ciezko mi zaplanowac sobota pelna ruchu niedziela pelna lenistwa :)
21:30 B: 24 W:0 T :8 168 kcal

1.czy wedle czegoś takiego moge rozpisac ta diete ??czy zmienic proporcje itp. ?
2.Jesli ok lub (oki ze zmianami jakie licze ze podacie to jak wejsc na taki „tryb „ bez tycia po tym co sobie zafundowałam ??
3.Czy 8min abs legs itd. tameeli można jako siłowe zaliczyć ??jak często powinnam to cwiczyc ??
4.Czy moge cos zrobic by więcej jednak schodzilo mi fatu z dołu niż z góry ??
5.Co zrobic mam jeśli zdarzaja mi się nie regularne tyg tzn pracuje 20 godzin na dobe malo snu i wszystko mam porozwalane jak mam wtedy modyfikowac sobie diete??rozwiazania inne niż zmien zawod proszę :)
6.Czy takie 20 min przed sniadaniem jest oki ?
7.Czy moge sobie pozwolic na miood i gorzka czekolade ??
8.odzywka bialkowa jaka najlepiej dla mnie ?
9.Muszę kupic wage. Jaka najlepiej taka co liczy kcal i te ******sy czy zwykla wystarczy ??


jeśli cos bylo alebo nie doczytalam czy cos albo zle cos rozumie to proszę o wyrozumialosc jam goopia baba w tych kwestach jestem
mam nadzieje ze nie poknociłam wszystkiego hmm

z góry wam baaaaaaardzo dziekuje z pomoc :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 24

Waga: 73

Wzrost: 160

Obwód klatki: 102

Obwód ramienia: 31.5

Obwód talii: 80

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 37%

Aktywność w ciągu dnia: Siedze na dupie przed monitorem pracuje w domu więc ogolnie sieedze non stop

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: tamilee ,8 min na te wszystkie czesci ciala turbo sculpt - okolo 1-2 razy w tyg
codziennie ok 45-90 min (bieg/aerobic /rower


Odżywianie: omlety mi smierdza hehe ale jak mus to zjem :)

luubie gorzka czekolade werek wiejscki z orzechami i miodem :)
nascie lat i podwojne obiadki potem ciagle diety od 14 lat (ale i duzo ruchu basen pilka nozna reczna no masa tego byla)

potem ciaza zatrucie ciazowe i sie zaczeło puchniecie i ciagle diety i joja mało ruchu i moja slaboscia byly kluchowe rzeczy pierogi itd az dobilam do wagi 87 potem 1000-1200 kcal teraz Dk eh


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Wrzody mam i mam problemy z jelitami blonnik wielce wskazany :)

Stan zdrowia: wrzodowiec nie wiem czy tarczycy nie mam zjechanej musze zbadac

Preferowane formy aktywności fizycznej: niestety nie moge sobie wcisnac w dzien treninu 1-2 godzinnego na 1 raz bo przy moim trybie to nie mozliwe więc mam to poszatkowane niestety

planuje od pn do pt rower 1-1,5h z corka wiec nie jakis extreem raczej
po z atym rano bieg 20 min lub aerobic 20 min
i po południu areobic 60 min lub cwiczenia tameeli 8min itp
mysle o silowni w niedziele
mysle o hit ale to moze jak juz bede ladna i zgrabna zeby czas oszczedzic narazie chyba takie formy mnie zadawalaja


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: teraz nic kiedys thermal pro + nieumiejetne stosowanie=wrzody :( po z atym herbalife przez miesiac

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: mysle o białku w proszku

Stosowane wcześniej diety: wszystie z mozliwych chyba
na 1000-1200 apie zastoje nic nie leci a cokolwiek zjem leci mi w pupe :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Obwodom to nie wierz, tak jakies dziwaczne rzeczy wychodza. Waga zapewne jest blizsza prawdy
Fajnie, ze wyglada to konkretnie z silownia, bedzie urozmaicenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
a jeszcze jedno tu http://www.mybodycomp.com/ sie jakby pozmienialo i nie ma tego kalkulatora gdzie cos takiego mozna dorwac ?? chyba ze czegos nie zauwazylam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na szybko w temacie cwiczen
ad3. raczej jako aerobowe bym zaliczyla
ad4. niespecjalnie duzo, chudniesz tak jak pozwala na to twoja genetyka, nie jestes jedyna dziewczyna majaca ten problem, wiem ze male pocieszenie, ale tu 90% zadaje to samo pytanie. Tak dla pocieszenia jest jedna mozliwosc, ale nie przeceniajmy jej, zwiekszasz ilosc miesni, zmniejszasz ilosc tluszczu w organizmie i w pewnym momencie bezpiecznie zaczynasz chudnac z dolu, ale to dluga droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
ooki czyli skoro jednak nie silowe to musze silownie wsadzic niestety moge tylko raz w w tyg ( wiesniak jestem i nie chce mi sie dryłowac na miasto specjalnie w tym celu:)
a te w domu to narazie mnie nie przekonuja w sensie ze nudzic sie bede znajc mnie :( ale jak mus to sie przełamie

a droga mozeee byc i dluuga jeszcze troche pozyje :)byle jakos z Ani wejsc na choc troszke w klepsydre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
co do tych moich łyd to bardziej mam na mysli cwicznia jakies wysmuklajace miesnie bo ja mam taka pilke normalnie fuuj:(

moze nie fachowo to pisze :) ale wiesz o co mi chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Biegaj po schodach, skacz na skakance.

Co do diety wylicz bilans .

Za dlug Ten Twoj opis, nie chce mi się czytac calego , nie jest jasny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
A bo ja tak stumieniem mysli pisze

nie mam schodow nigdzie :)mam las :)

zapotrzebowanie mam 1892 odjełąm prawie 300kcal wyszło mi 1600 jestem po glodowkach 1000 i innych i nie chce przytyc wchodzac na takie 1600

a co jest nie jasne to moz ejakos inaczej to napisze czy cos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poczekaj poczekaj, ty na razie sie odchudzasz i musisz schudnac, te punkty o ktorych piszesz przy nizszej wadze tez beda mniejsze. teraz chudnij a o ksztaltowaniu mysl pozniej zostaw myslenie o udach, lydkach, i oponie na brzuchu, po dojsciu do 23% tluszczu bedziesz myslala co dalej i kombinowala z modelowaniem.
Na silownie warto sie wybrac i porzadnie pocwiczyc, efekty przyjda szybko, silne, sprawne miesnie pala tluszcz
Skalar przyjdzie to sie nad dieta pozneca. W temacie kalorii to IMO troche duzo ci wyszlo przy tym malym wysilku, zwlaszcza, ze nadwage masz duza i branie wagi terazniejszej do wyliczen wprowadza blad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Licząc Twoje kcal po łepkach, bez zagłębiania się w te skomplikowane wzory wychodzi ca 1570 kcal, nie wliczyłam ruchu, bo on właściwie niewielki. I ja bym pojechała z dieta na poziomie 1500 kcal, ale co ja tam wiem...
W kazdym razie pisz dietę i pokazuj

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
tzn no nie wielkie bo siedze pracujac ale codziennie mam minimum 60 min ruchu albo biegam 60 min lub 40+ 20 min cwiczen czasami cwicze 90 min czasami 120 a ponizej 45 nie chchodze wiec sobie pomnozylam x 1.2 moze nie powinnam juzx 1.2 mnozyc ?
sory no nie znam sie poprostu

nie no ja wiem z teraz musze sie skupic na spalaniu ale myslałam czy juz teraz nie moglabym zaczac cos robic w kierunku wysmuklania tych moich kolumn :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
no 1500 to juz byloby lepiej tzn mnie wogole przeraza taka masa jedzenia :)
no wypisałam narazie te proporcje zeby wiedziec czy na tej podstawie moge sobie ukladac czy jest zle a zapewne cos spierdzieliłam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z ułożeniem diety.

Następny temat

moj plan

Wiecej