SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a jednak dotarlem tutaj i moje takie pytanie do ciebie guru

jakies 6 latek temu dosyc ladnie "przejechlem" sie po bierzni i duzo kamyczkow i innych swinstw powyciagali mi z kolana, zbadali sprawdzli wszystko oki.
Tak sobie spokojnie zylem, pare lat temu jadac na rowerku wjechalem w psa, kolejne metry z aswaltem, wiecej zjechalem gorna czesc ciala, choc prawa noga tez lekko ucierpiala
sprawdzony, obandazowany, zamasciowany wszystko ok

ale

co jakis czas niewiadomo kiedy jak i dlaczego lapie mnie straszny bol w kolanie i miednicy, tak ze niemoge roszyc bol jest przeszywajaco-klujacy trwa chwile 5 - 10 minut zdarza sie bardzo zadko raz na miesiac dwa, przychodzi z nikad i tak samo odchodzi, w sytuacjach czasami bardzo dwincyh pochodze usiade wstac niemoge, albo ide i nagle atak chwila i niema, nawet po cwiczeniach na nogi, bieganiu czy plywaniu niezdarza sie to - choc z 2x wystopilo
i mam sie tego w pewien sposob "obawaic" czy cos czy poprostu noga od czasu do czasu musi cos tam sie przestawic, nasmarowac itp niemam pojecia

dzieki za odpowiedz


milego
"maly" termitek

... .. .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
aa i jeszcze strzelanie u mnie w kolanie to normalnosc - normalne to ?


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadne strzelanie nie jest normalne, tym bardziej w kolanie. To nie strzelnica. Kolano ma chodzić gładko, bez oporów i przeskakiwania. Trudno mi jednoznacznie powiedzieć czy ból wychodzi z kolana, czy z biodra. Objaw trzeszczenia może być spowodowany tzw. chondromalacją rzepki, czyli jej rozmiękaniam. Powierzchnia stawowa wewnętrzna robi się nierówna, następuje "szlifowanie" chrząstki, pojawia się ból. To + biodro(?) + kolano po tamtym urazie, to juz wystarczający powód do wizyty u ortopedy. pozdrawiam.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
no ladnie nim o ziemie przygrzmocilem jak mnie opartrywali to sprawdzali i nibi wszystko oki ( choc z 2 tygodnie ledwo chodzilem caly poobijany bylem )bylo
no ale wole pochuchac na zimne niz potem miec problemy wielkie dzikeki :)


i pytanie "poza konkursem" gdzie sie robi specjalnosc dietetyka ? to po studiach medycznych gastrologi trza byc czy "zwykly" czlowiek tez moze na to pojsc



Zmieniony przez - Termitek w dniu 2002-04-07 19:03:09

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Termitek mnie to tez troche interesuje,bo jak daje wyklad przy kolacji mojej rodzienie,czego nie powinni jesc i dlaczego to mama zawsze powatarza,ze mam isc na dietetyka
Pozdrawiam

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro juz o kolanie mowa, to ja tez mam pytanie: chodzi mi o lek Glucosamine Sulfate 500 mg i jego skutecznosc w regeneracji chrzastki, bo zostal mi on polecony przez farmaceute a nie ortopede (od 2 ortopedow, u ktorych bylem -uslyszalem, ze problem, ktory mam dotyczy zaczepow miesnia czworoglowego i moze sie wyleczyc fizjoterapia - niestety bledna diagnoza i stracona kasa). mam go brac 2 miesiace 3 razy dziennie, pozniej raz dziennie.

i od razu pytanie o drugi lek, przeciwbolowy tym razem: Celebrex (celecoxib) 200mg.

thanks from the mountain czyli z gory dziekuje

przemq
**************
"Learn from the mistakes of others, you may not live long enough to make them all yourself."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u-u...

przemq
**************
"Learn from the mistakes of others, you may not live long enough to make them all yourself."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kłopoty po suplementach

Następny temat

Problem z kolanem

WHEY premium