SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Kolagen, zerwany Achilles

Wysłana -
Dzień dobry,
Polećcie mi proszę najlepszy (nie najdroższy) kolagen. Zerwałem Achillesa, jestem już po operacji i chcę szybko wrócić do sprawności.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Khampa
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
myślę, że jak już to zamiast kolagenu solo chyba lepiej kupić, bardziej złożony produkt: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIg7W8vY-Z3AIVRWcZCh09sAwDEAYYAiABEgKPF_D_BwE 
Wysłana -
Wypróbowane?
Wysłana -
osobiście stosowałem przy problemach z nadgarstkiem, lekarze nie mogli mi pomóc (bo wg nich nic mi nie było), a używałem tego flexa plus ćwiczenia i ani śladu po kontuzji od jakiegoś półtora roku, a ciągneło się to kilka lat za mną, jak "nadruszyłem". Z kolei szwagier często narzekał, na bóle w stawach przy treningach i zaczął regularnie brać (wpierw dawki podawane "leczniczo", a później leci już te zapobiegawcze) i od roku nic nie mówił, żeby cokolwiek go bolało (nie mówiąc o problemach z kręgosłupem, ale to bardziej złożony problem niż na pomoc takim preparatem).
Musisz liczyć, się z tym, że organizm sam sobie musi poradzić z regeneracją takiego urazu, a Ty możesz go wspomóc dostarczaniem odpowiednich materiałów, żeby ta regeneracja odbywała się w optymalnym tempie. I nie przeciążać oczywiście, nic tak nie pomaga jak właściwy odpoczynek. Trzeba przyjąc zasadę, że na pewno nie zaszkodzi taki produkt, a może pomóc, a skoro może pomóc, to warto go wykorzystać.
Wysłana -
Dzięki wielkie
Wysłana -
Niestety szybko nie wrócisz. Trzeba liczyć co najmniej 4 miesiące a 6 do pełnej. Polecam zaoszczędzić kasę na fizjoterapeutę, bo z 2-3tys sie przyda.
Wysłana -
kolagen raczej Ci w tym nie pomoże, mozna brac to profilaktycznie ale w sytuacji jak Twoja to jw
Wysłana -
jw tutaj potrzeba juz konkretnego wsparcia rehabilitacyjnego, ewentualnie zabiegów, które nieco przyspieszą metabolizm tkanek w miejscu kontuzji
jak najbardziej zbilansowana dieta, zasobna w kolagen i witamine c powinna byc i Ciebie priorytetem
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź