SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajle zamiast posilkow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 11 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Czesc mam takie zapytanie do ludzi ,ktorzy maja duze doswiadczenie w zywieniu otoz chcialem zamienic normalne posilki na tzw. "bomki koktajlowe (+1000kcal)" 3 razy dzienie , czyli tak ( 1 Normalne sniadanie , 2 Koktajl , 3 Obiad , 4Koktajl , 5 Kolacja i Koktajl ) . Boje sie tylko czy to mi mogloby w jakis sposob zaszkodzic ,dlatego wole zapytac . Zapewne dostane pytanie ,czemu chce tak zrobic poprostu mam problem z jedzeniem nawet gestej zupy nie zjem bez popijana ,przez co zapycham sie woda ,ktora sama w sobie nic nie ma .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wszystko sie da. liczy sie ogol naszego zywienia. tak wiec wstaw swoje propozycje diety zgodnie z linkiem http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-12 05:15:55

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A ile chcesz tych kalorii dostarczac? Jesli z samych koktajli bedzie ponas 3000?. Moze znacznie przeszacowałes zapotrzebowanie i stąd problem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Jedzenie to jedzenie - czy podasz normalnie czy w formie płynu , papki , kleiku to bedzie mialo tyle samo kcal . Jak wyżej - masz w planach jeść 3 normalne posiłki + 3 koktajle o wartości +- 1000kcal?? Wypelnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zdecydowanie takie codzienne porcje koktajlowe w takiej ilości nie są optymalne, zatem lepiej przejść do stałego jedzenia, ew. zostawić sobie jeden koktajl w ciągu dnia.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pokaż całą dietę i skałdniki tych koktajlów, kolega wyzej podał linka jak wykonać taki zrzut.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 11 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Jakies 3 miesiace temu napisalem do Fabryki Sily o ulozenie Planu Zywienia , moglbym go wrzucic tyko ,ze jest zapisany w pliku(pdf), a przepisy tych koktajlow wziolbym gotowe z internetu . Liczba KCL na jeden dzien wynosila cos ok.2800/3050 dlatego sie pytam czy dalbym rade zrobic "mase" na samych koktajlach ,czy raczej nie mozliwe ? Po moich wymiarach mozna wnioskowac ,ze jestem ekstremalnie chudy (waga 57kg przy wzroscie 178) ,wiec nawet nie mysle o wygladzie jakiegos Greckiego Boga ,tylko o zagrozeniu wlasnego zycia ;) . Przed planem od ("FS") wazylem cos kolo 52/53kg . Help
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Dlaczego miał byś nie być wstanie zrobić masy na koktajlach? jeżeli ktoś potrafi zblendować mięso z ryżem i oliwą i to wypić to śmiało. Ja bym się nie odważył, zrobiłbym tak że 3 posiłki normalne + 1 szejk np po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie wiemy co jesz, nie wiemy co ma być w tych koktajlach.. Możemy powróżyć
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nadal żadnych konkretów, nie ma nawet jak Ci pomóc bo na jakiej podstawie mozemy coś napisać, koktajl kotajlowi nie równy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Śmiało można wprowadzić koktajle do diety. Po to one są żeby ułatwiac sobie życie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po mini cucie

WHEY premium