SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajl oczyszczający - pytanie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Witam. Znalazłem gdzieś tutaj, że kiwi strasznie wpływa na stres oraz oczyszczanie organizmu. Widziałem, że panowie, jak i panie robili sobie koktajle z kiwi, banana i mleka, ewentualnie jakiś jogurt naturalny.. Pracuje 12h na dzień, więc w domu jestem dopiero kolo 21.20.. Teraz pytanie, czy mogę sobie taki koktajl wypić przed snem? Czy lepiej z rana przy śniadanku przy jajecznicy ? Oraz takie pytanko, wiadomo, że na noc najlepiej coś pokroju twaróg z jogurtem, bo lekkie nie ma takich tłuszczy itd, Czy różnego rodzaju omlety itd mogę śmiało szamać na kolację, czy lepiej zostać przy twarogu ewentualnie robić sobie takie szejka z twarogu i jakiegoś jogurtu / kefiru ? Wiem, wiem, dużo zależy od diety. ALe staram się na bieżąco układać, to co mi pasuje, oraz to na co mnie stać.. Więc proszę, w miarę możliwości udzielić pomocy na zadane przeze mnie pytania. Z góry dziękuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Spokojnie na kolacje mozesz wypić taki koktajl, zjeść omlet czy jakąś jajecznice.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
Kiwi to można zjeść na deser do wszystkiego w sumie, nie musisz robić z tego szejka. Wg mnie najlepsze takie lekko miękkie, są i kwaśne i słodkie jednocześnie. Nawet jak kupisz twarde jak kamień to daj im poleżeć kilka dni w kuchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Wiem, że można zjeść na deser :D ale żeby nie zbrzydły, to lepiej się pobawić mieszankami, a znowu mieszając z serkiem wiejskim i odrobiną mleka wychodzi fajny szejk owocowo proteinowy ;P No i wlasnie czytalem, ze taki szejk z kiwi fajnie oczyszcza orgaznim i poprawia metabolizm.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94048 Napisanych postów 363875 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667380
Godzina nie ma tutaj zadnego znaczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Co do godziny, poprostu zapytałem bardziej z ciekawości, czy sobie moge takiego szejka przyjąć, bo np jak jestem po tych 12h pracy, to często nie chce mi sie stać jeszcze dodatkowe 40 minut w kuchni na przygotowanie i pomycie garów.. Niestety warunki są jakie są.. A takiego szejka robi się najszybciej ;P No ale mimo wszystko, wszystko już wiem także dziękuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
Tak tylko zaproponowałem, bo wolę zjeść kiwi normalnie W szejku denerwowały mnie pestki. Szejka możesz też zrobić rano i wziąć na drugie śniadanie. A jeszcze szybciej się robi z białka w prochu. Potrzebujesz szejker, dowolny płyn i białko Minuta i gotowe. LP robi na soku owocowym, ja miksuje z bananem, ale to już trzeba używać blendera/miksera. Wszystkie owoce które mają jakieś nitki, włókna, pestki wolę zjeść normalnie i popić szejkiem.

Jak nie masz czasu to pomyśl o garnku do gotowania na parze, układasz mięcho i warzywa na pólkach, wstawiasz na gaz i ze 15-20min masz szybki i zdrowy posiłek. Nie musisz stać i pilnować, przewracać ani nic. Ja często robiłem tak przed wyjściem do pracy, wszystko do gara, jak się parowało to szykowałem i jadłem śniadanie, jak stygło szybki prysznic i spacer z psem, następnie do pudełek i w drogę Fajne w tym jest to, że równocześnie możesz robić zupełnie inne rzeczy, nawet pograć na konsoli czy w karty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Białeczko wiem, że fajna sprawa.. Właśnie po wypłacie muszę sobie kupić, bo to jednak przydatna rzecz.. Czy sobie do omleta dodać, czy szejka zrobić, polewę.. Na razie ratuje się tym, co jest na co dzień w sklepach..
Co do spędzania czasu w kuchni, niby tak, ale raz, że nie mieszkam sam, tylko wynajmuje pokój, dwa do pracy wychodzę 8:30, a wstaje o 7:20, wiec niby godzina, ale jednak za dużo hałasować nie wypada, więc albo zostaje zrobić wieczorem i do lodówki, albo jakaś jajecznica na śniadanko.. Jak już rozmawiamy na temat białka, może polecisz jakieś fajne smaki, które są najbardziej uniwersalne, pasujące, powiedziałbym do wszystkiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
Możliwe, że inni użytkownicy mnie zbesztają za to, ale ja używam naturalnego, bo jakoś nie ufam sukralozie i tym wszystkim aromatom. Kupiłem od konkurencji waniliowe słodzone stewią rok temu to do tej pory użyłem ze 4 miarki, próbowałem też innych smaków, no ale po prostu mi to nie pasuje. Generalnie prawie codziennie pije taki: jogurt nat - zdrowszy od mleka i dodatkowo dodaje kwaskowego posmaku, miarka białka i banan, do tego jeszcze jakieś węgle w postaci stałej, w sumie co się nawinie Co tam Ci w makro pasuje to możesz wszamać. Jednak ja nie jestem dobrym przykładem i mocno odstaje od tutejszych Dodatkowa kwestia, białko z prochu wychodzi wbrew pozorom dość tanio.

Odnośnie przygotowania, to ja często mięso wrzucałem w przyprawy wieczorem, rano na półki i szło szybko, z tym że ja nie chodzę do pracy na godzinę - to jednak to parowanie zostawiłbym na wieczór, w sumie o to chodziło w moim poście - bo się robi to szybko i nie ma dużo sprzątania.

Na śniadanie to albo jaja albo szejk, bo szybko i smacznie :) Jak mam więcej czasu to robię omleciora.



Zmieniony przez - Eldier w dniu 2018-01-30 13:29:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fit Białe Michałki low carb by makrosięzgadza

Następny temat

Dorsz w pesto z batatami z pieca by makrosięzgadza

WHEY premium