SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kokarboksylaza (cocarboxylasum)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jak w temacie jakie jest Twoje zdanie guru na temat wykorzystania tego środka w dozwolonej suplementacji organizmu sportowca.Czy ma to jakiś sens z punktu widzenia medycyny?

Pytanie nasuneło mi się ztąd że wielu sportowców robi sobie cykle np łącząc witmine b12 oraz kokarboxylaze-jako mieszanke wzmacniającą i poprawiającą regeneracje.

Ja sam będać kiedyś u lekarza z objawami przemęczenia,osłabienia itp (to była kilka latek temu) dostałem właśnie na recepte 2 paczki kokarboxylazy i jak to stwierdził lekarz "to może pomóc podnieść energie w organiźmie a na 100% nie zaszkodzi"

Jak wyczytałem kokarboxylaza bierze udział w metaboliźmie aminokwasów,przemnianie tlenowej glukozy oraz co mnie najbardziej zainteresowało ..Kokarboksylaza wzmaga działanie związków anabolicznych.

A więc czy robiąc sobie cykl np z kreatyny,glutaminy hmb i aminokwasów rozgałęzionych dodanie do tego kokarboxylazy będzie miało jakiś sens?

Z góry dzięki za odp.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-04-09 12:53:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
ODWAKSZENIE ORGANZMU WG DOKTORA MICHALA TOMBAKA

PICIE SOKU Z CYTRYN W ILOSCI 200 SZTUK PRZEZ OKOLO MIECHA
DOKLADNEI NIE PAMIETAM ALE BYLO TO TAK NAJPIERW JEDNA W CIGAU DNIA 2 DNIA DWIE 3 -3 4-4 5-5 A POTEM JUZ PO 10 DZIENNIE PIJE SIE SOK 3 RAZY DZIENNIE POL GODZINY PRZED JEDZENIEM ALBO 2 GODZINY PO PILEM TE KURACJE JEST NIEZLA WYGLADZILA MI SIE SKORA PAZNOKCIE WYLADNIALY I WOGUL;ECZESCIE J SRA..M W KIBLU BO TROCHE MNIE CZYSCILO DUZO WAPNIA I WIT C TAM JEST
2 KURACJ A
PRZEZ 3 DNI JESZ OD RANA DO NOCY TYLKO I WYLACZNIOE GREJFRUTY I POMARANCZE I PIJE SZ PRZEGOPTOWANA WODE

AL EPROFILAKTYCZNIE PIJE ZAWSZE NA TRENINGU DO 1,5 KLITRA WODY NA TRENING WLEWAM SOBIE SOK Z 1 LUB 2 CYTRYNEK I TEZ JEST GIT

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kain - 2 uwagi
1. cocarboxylase działa korzystnie z kompleksem witamin z grupy B - dołóż je do tego zestawu, który ma logiczne uzasadnienie
2. jej działanie jest korzystne z wielu powodów, szczególnie w Twoim przypadku - zapalenia wielonerwowe (zespoły korzonkowe), schorzenia wątroby i trzustki - jest to wspomaganie leczenia.
Każdy organizm ma swoją rezerwę alkaliczną. Nie da się go bardziej odkwasić, niż do momentu wyczerpania dotępnych związków zasadowych. Musisz pamiętać o diecie alkalizującej.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Czyli mówiąc krótko jesteś Za! ?

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Aha no i najważniejsze jakie dawki guru proponujesz???



KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kain - sam nie wiem, czy wolno mi być za, ale chyba jestem. 1 ampułaka dziennie przez 14 dni i tak co np. 3 miesiące.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
WIELKIE DZIĘKI GURU!!!!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
kain slyszalem ze te zastrzyki sa bolesne!!!
guru co myslisz o polaczeniu b12 cocar. i ligokainy??????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Glodcis wiem że są bolesne już to brałem kiedyś

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a jak sie po tym czules?????????
silniejszy,mocniejszy????
jak???
i czy ligokaina nie zmniejsza efektow?????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
W sumie to nie opamietam to było full lat temu a do tego brałem jeszcze jakieś inne leki więc trudno powiedziec co działało a co nie

A lignokaina to z tego co wiem znieczulenie ..a po co ci to?

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
pytam sie teoretycznie

jeszcze jedno kain jak skonczysz ta malenka kuracje to daj znac jak sie bedziesz czul ok?

sam sie nad tym zastanawiam!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

martwa skóra?!

Następny temat

Vitamina C

Wiecej