SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Kofeina po 100mg lub w pigułkach

Wysłana -
czesc, szukam jakiejś kofeiny po 100mg albo 150mg lub w pigułkach coby przeciąć i podzielić na dwie ale wszędzie widzę proch. Chyba, że moge walnąć proszek z kapsułki do kawy i rozdzielić w ten sposób? xD
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spokojnie możesz tak rozsypywać . Możesz rownież szukać kofeiny w tabletkach które podzielisz
Wysłana -
Podziel sobie jak Ci pasuje. Nie widzę problemu, aby otworzyć kapsułkę i podzielić na pół. Trochę roboty jedynie. Z tego co pamiętam np. Scitec ma po 100mg.

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-02-09 15:56:58
Wysłana -
Tak mała dawka daje Ci jakiekolwiek odczucia?
Wysłana -
Nie lepiej kupić z AllNutriotion 100caps za 19pln po 200mg i odpuścić kawę?
Wysłana -
Mam właśnie te z AllNutrition ale kocham kawę dla smaku więc chciałem 3x kawa/dziennie (nie takie mocne) + kofeina z rana przed nauką, a potem 100mg przed treningiem.
Wysłana -
To może po prostu mocniejsza kawa? Po co takie kombinacje?
Wysłana -
Dokładnie. Cusujesz, a najprostsze rozwiązania są najlepsze
Wysłana -
/koneser kawy
Jak pije tak duże ilości kawy to czuje się senny. Dzisiaj i wczoraj wziąłem o 15/16 200mg kofeiny i do tej pory czuje się świetnie. Normalnie o tej porze to nie mam na nic ochoty prócz oglądania filmu. Pobawię się w rozdrabnianie po 100mg i zobaczę jak mi to podejdzie bo widzę, że 200 to zbyt dużo :0
Wysłana -
Rozumiem. Rób więc tak jak Ci pasuje. Znasz swój organizm najlepiej.
Wysłana -
najdus
/koneser kawy
Jak pije tak duże ilości kawy to czuje się senny. Dzisiaj i wczoraj wziąłem o 15/16 200mg kofeiny i do tej pory czuje się świetnie. Normalnie o tej porze to nie mam na nic ochoty prócz oglądania filmu. Pobawię się w rozdrabnianie po 100mg i zobaczę jak mi to podejdzie bo widzę, że 200 to zbyt dużo :0

eee jak masz jeszcze sile ogladc film, to moe to zwykle lenistwo?%)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź