SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta skinny fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14533

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Płeć

Kobieta

Cel

Masa

Waga

50kg

Wzrost

164

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3xsilownia popołudniu , aktywność w ciagu dnia spora cały dzien na nogach ( 2 małych dzieci )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż na siłowni 2 mce , silownia domowa wolne ciężary i ławeczka , duzo ruchu oprócz tego , spacery , 1 x tyg interlawy dodatkowo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy nie miałam diety , zawsze chuda ale brzuch wypchnięty , przed ciążami cardio 3-5 x tyg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

W trakcie badań na jelita ze względu ze nie spada po ćwiczeniach i diecie , poza tym wyniki prawidłowe

Stosowana lub planowana suplementacja

Stosuje odżywkę białkowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Witam , potrzebuje porady czy to co i jak robię jest dobrze , w skrócie :
Kobieta 37 lat, 50kg, ektomorfik , fat brzuch , jakies problemy z jelitami napewno ( w trakcie badań) , 5-6 posiłków dziennie , makro wyliczone na 1660kcal na dzien treńingowy i 1330 na dzien nietreningowy , dieta nisko węgle zeby brzuch spadał....
Silownia od 2 mcy 3x tyg , po siłowni 20 min cardio zeby spalić brzuch , który nie ruszył sie wcale mimo czystej miski i treningów
Za krótko zeby cos ruszyło czy trzeba cos zmienic ? Wszystkim z gory dziekuje za jakiekolwiek wskazówki









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Podniesc kalorie, przestac wydziwiac z LC, nie robić rotacji DT i DNt, odżywic organizm, nauczyc się stac prawidłowo - tu pomocny będzie fizjoterapeuta, wzmocnic mięśnie głębokie.

Redukcja, ujemny bilans kaloryczny spowoduje tylko pogorszenie sylwetki. Jeszcze pogorszy się stosunkek mięśni do tłuszczu.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-13 14:17:36

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-13 14:29:15
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Taaa stoję jak oferma , wiem ale nie chciałam wciągać brzucha zeby nie oszukiwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tu nie chodzi o wciąganie brzucha, ale o złą postawę, która albo jest z powodu problemów z kręgosłupem/miednicą, albo po prostu tak stoisz...warto udać się do fizjo - celem oględzin.

Wylicz na nowo zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
U
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
A LC dlatego zeby ten brzuch jakos spalić ....?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Boje sie ze jak dołożę wiecej to wszystko w brzuch pójdzie ,sama niewiem .... z jednej strony chciałam ucinać bo brzuch a z drugiej trzeba dokładać bo trening na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
A dietę i trening mam od trenera zapomniałam dopisać i jej wyszło takie zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak nikt nie odpisał pod Twoim postem - edytuj go na "ołówek" u góry po prawej przy swojej wypowiedzi.

Dietę od trenera - kiepsko nieco...tyle kalorii dać dorosłej kobiecie, która nie ma masy mieśniowej - szaleństwo.
Czemu z nim nie uzgodnisz wątpliwości?
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Pytałam czemu tylko tyle kcal bo mi wychodzi wiecej , ale ona zeby ten brzuch spadł , wiec dlatego pytam gdzie indziej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Poza tym widziałam jej metamorfozy i ja sama - mój ideał wiec myślałam ze to cos ze mna nie tak
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnąć

Następny temat

Pytanie o wytyczne w ułożeniu skutecznej diety na masę.

WHEY premium