SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta skinny fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14548

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Płeć

Kobieta

Cel

Masa

Waga

50kg

Wzrost

164

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3xsilownia popołudniu , aktywność w ciagu dnia spora cały dzien na nogach ( 2 małych dzieci )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż na siłowni 2 mce , silownia domowa wolne ciężary i ławeczka , duzo ruchu oprócz tego , spacery , 1 x tyg interlawy dodatkowo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy nie miałam diety , zawsze chuda ale brzuch wypchnięty , przed ciążami cardio 3-5 x tyg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

W trakcie badań na jelita ze względu ze nie spada po ćwiczeniach i diecie , poza tym wyniki prawidłowe

Stosowana lub planowana suplementacja

Stosuje odżywkę białkowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
tichen
blue_hope
Kortyzol przede wszystkim warto badać z rana, zwykłe podstawy za 30-60zł zależy gdzie wystarczą, natomiast nie czepiałabym się samego kortyzolu, a pozostałych hormonów, do których warto "zajrzeć"
w UK wiem, że macie możliwość pójścia do lekarza po takie skierowanie, gość ostatnio z UK też był na forum i dostał (chyba miał jakieś inne ubezpieczenie, nie pamietam), ale warto popytać.

Jakie jeszcze hormony zatem watro zbadać ... tarczyce ? Cos jeszcze ?


To co napisał Marcin wyżej, ale warto też zerknąć wraz z pełnym profilem tarczycy na USG, w razie problemów z wynikami można pogłębić badania.

Chyba, ze masz jakieś objawy, które warto skonfrontować na badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627412
co do treningu to mam wrażenie że powinnaś go skonsultować z odpowiednim działem bo to nie jest ciężki trening siłowy - a generalnie taki buduje mięśnie których Ci brakuje...
50 wykroków ze sztangielkami 2kg siły i mięśni nie buduje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rzeczywiście warto skonstruować plan który będzie dawał bodziec do rozwoju masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
dudee
Rzeczywiście warto skonstruować plan który będzie dawał bodziec do rozwoju masy mięśniowej.

Ja ponoc taki plan mam własnie skonstruowany ! A ze sie na tym nie znam to sprawę oddałam w ręce fachowca - trenerki która mi taki plan diety i cwiczen rozpisała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Zmieniony przez - tichen w dniu 2018-04-20 09:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Dzien treningowy 3




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Dzien treningowy 3




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj nie musisz wrzucać planu treningowego - wejdz sobie do chłopaków z działu Treningu dla początkujących i tam skonfrontuj plan - na pewno pokażą Ci jego wady i ew. zalety. Ja na pewno bym go zmieniła.
Taki trening nie "zbuduje" mięsnia, którego Ty potrzebujesz...niestety. Spięcia pośladków to można robić w 9 miesiącu ciązy, tutaj trzeba przysiadów/ martwego/ dzień dobry/ wykroków - by poślad i uda zbudować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
to lipa ten plan ... no to jestem zawiedziona - jednak powierzyłam sie w opiece profesjonalistce ( przynajmniej tak sądziłam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niestety, ale tego typu plan nie jest rozsądnie rozpisany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnąć

Następny temat

Pytanie o wytyczne w ułożeniu skutecznej diety na masę.

WHEY premium