SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta skinny fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14556

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Płeć

Kobieta

Cel

Masa

Waga

50kg

Wzrost

164

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3xsilownia popołudniu , aktywność w ciagu dnia spora cały dzien na nogach ( 2 małych dzieci )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż na siłowni 2 mce , silownia domowa wolne ciężary i ławeczka , duzo ruchu oprócz tego , spacery , 1 x tyg interlawy dodatkowo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy nie miałam diety , zawsze chuda ale brzuch wypchnięty , przed ciążami cardio 3-5 x tyg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

W trakcie badań na jelita ze względu ze nie spada po ćwiczeniach i diecie , poza tym wyniki prawidłowe

Stosowana lub planowana suplementacja

Stosuje odżywkę białkowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mogę wiedzieć kto to?

Brzuch może być z wielu powodów, rodziłaś? Byłaś u fizjo zbadać postawę? TO ma wielkie znacznenie, badałąś hormony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Aaa na ołówek edytować nie moge - krzyczy brak uprawnień ???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Nie moge tez pisać postów dłuższych niż linijka bo krzyczy brak kontaktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Niewiem czy moge pisać jej nazwisko publicznie jednak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Enter wysyła komentarz, może dlatego. Edytować mozesz swoje wypowiedzi, nie innych.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Ona tez zasugerowała zeby zbadać jelita , pójść do fizjo, ale mieszkam w uk co nie jest łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Domyślam się. Natomiast zjeżdżanie do tak niskich kalorii (poniżej Twojego PPM jak domniemam), to proszenie się o problemy hormonalne i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Hmmm jak jej to zasugerować , głupio mi pisać ze inni powiedzieli ...ze nie ma racji , bo w sumie nie musi byc moim trenerem , powie mi poszukaj innego



Zmieniony przez - tichen w dniu 2018-04-13 15:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Chciałam wrzucić rozpiskę z dieta ale nie pozwala mi edytować bo brak uprawinien





Zmieniony przez - tichen w dniu 2018-04-13 15:50:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Dzien treńingowy





Zmieniony przez - tichen w dniu 2018-04-13 15:51:47
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnąć

Następny temat

Pytanie o wytyczne w ułożeniu skutecznej diety na masę.

WHEY premium