SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Witam!
Jako, że postanowiłam zastosować IF to chciałabym uzyskać poradę czy odpowiednio określiłam założenia.
Jako, że mam niezbyt chwalebną przeszłość dietetyczną – diety dukana po których znów mam efekt jojo, pomyślałam o IF połączony z Low Carb.
Informacje o mnie:
Wiek: 23
Wzrost: 170cm
Waga: 77kg
Moje zapotrzebowanie jest na poziomie ok 1900kcal.
B/W/T 35%/5%/60% czyli 148B/20W/113T na zmniejszonym bilansie do 1700kcal
Okno żywieniowe 16/8.

Przykładowa micha:


Dodatkowo suplementacja: tran, wiesiołek, ocet jabłkowy

Moja aktywność:
2-3x siłowy
2-3x aero


Trening dla zielonych z działu Ladies:
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Proszę Was - znawców o wskazówki
Mam duzo fatu do zgubienia wiec jestem pewna, ze Wasze rady pomogą!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667600
16 h jesz 8 h pościsz?czy odwrotnie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Odwrotnie - 8h jedzenia i 16 postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667600
okno dał bym 10 h u kobiet nie ma co zbytnio skracać tego okna.



















Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-01-22 16:07:09

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Przez dwa tygodnie trzymałam 8h ale skoro tak radzisz to sie zastosuje.
A czy takie połączenie z Low Carbem jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667600
tych węgli masz strasznie mało,jak ci się funkcjonuje na tej ilości??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Jest spoko, nie mam problemów z koncentracją ani brakiem energii.
Jako, ze juz sporo czasu funkcjonowałam na niskich weglach (do kwietnia 2013)to juz sie do tego przyzwyczaiłam.
Niestety miałam przez jakis czas problemy z odzywianiem po tych dietach głodówkowych to trafiło sie jojo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie troche słaba ta dieta 5 posiłków co 2h w mniejszych ilościach przez 10h tak jak napisał lodzianin1 podbij węgle, zmniejsz T do 85-90g, B 2g na kg MC, bilans zerowy wynosi u Ciebie 2500kcal. I brakuje mi warzyw, pomidor to za mało... wybieraj warzywa zielone- zawierają kwas foliowy, witaminy, błonnik (wspomaga perystaltykę jelit jednocześnie blokuje wchłanianie się tłuszczy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Lara dziękuje za wskazówki! Jesli mogłabyś mi jeszcze powiedziec do ilu mam podbić węgle to byłabym wdzięczna Jakies 50g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co najmniej W 140g np. ryż/kasza/płatki owsiane/żurawina. Mięso chude (indyk) lub ryba dorsz/łosoś, ser gouda i masło bym wyrzuciła. Kręć aero po siłowym 3x w tyg jak napisałaś, jak waga stanie dorzuć interwał max. 20minut w dni nie treningowe, jak znowu stanie dorzuć kolejny dzień interwału, fat powinien lecieć max kg na tydzień :) także dużo cierpliwości życzę :)

Zmieniony przez - .lara.croft. w dniu 2014-01-22 21:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667600
jak się tak boisz tych węgli to może ten art cię zaciekawi https://www.sfd.pl/[ART]_Zasada_100_g_węglowodanów.-t997784.html

lecz ja też jestem za wyższą podażą i dołożeniem treningu,wtedy bedziesz miała z czego ciąć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF + Carb Nite

Następny temat

Odchudzanie bez starty mięśni

WHEY premium