SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta - redukcja ile kcal

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Witam. Mam 21 lat od kilku miesięcy ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Waga 64-65kg, wzrost 172cm. Chciałabym schudnąć kilka kg, ale nie mam pojęcia ile kcal byłoby dla mnie idealne aby chudnąć około 0.7- 0.8 kg/tydz. Ćwiczę sporo, a mianowicie trzymam się zasady 3 dni ćwiczeń i jeden dzień przerwy. Tak ogólnikowo, to ćwiczę w kolejności brzuch, ramiona, nogi. Na każdą z danych partii ćwiczenia około 20-30 minut i dodatkowo jakieś kardio np aeroboks (+- 20 min) lub interwały +- 15 min. Z racji, że ostatnio jest świetna pogoda i mam troszkę więcej wolnego czasu , to około 4 razy w tygodniu jeżdże na rowerze tak od 10-20km. Większość tłuszczu zgromadzona jest na dolnych partiach ciała z czym bardzo ciężko jest mi walczyć. Chciałabym przeprowadzić "zdrową" redukcję ale raczej jestem blada w tym temacie. Stąd moje pytanie - Ile kcal powinnam spożywać przy takim trybie życia? Dodam, że moja praca jest siedząca, więc ruchu poza ćwiczeniami nie mam zbyt wiele.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Ten dział będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Okej :) Więc pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ankietę z działu na początek poprosimy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć, pomożesz?

Następny temat

Plan treningowy pod test sprawnościowy

WHEY premium