SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiecie piersi u mężczyzn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 766
Witam mam 18 lat ćwiczę ok 7 msc na siłowni i zauważyłem że jesli ćwiczę klatke ona wwyglda tak jak powina a tylko po treningu na klacie jak skoncze i wróce do domu.robia mi sie cycki jak u kobiet dzieje sie tez tak jeżeli jest ciepło bo gdy jest zimno one wygladaja również tak jak powinny.Nie wiem robic,prosze o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
proponuje udac sie na usg celem potwierdzenia/wykluczenia ginekomastii

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Standardowa sprawa w zimne dni zawsze skóra się będzie kurczyć, ale jeśli masz obawy zrób badania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 766
Gdzie trzeba iść z tą sprawą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dowolny gabinet usg i wykonac badanie piersi

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zapoznaj się również z poniższym tematem:
https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz._4-t1054202.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwapnienia w barkach - fala uderzeniowa - brak efektów

Wiecej