SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KoY / DZIENNIK - Powrót do ZDROWIA czyli mój wielki come back

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6780

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Witam wszystkich, zakładam ten dziennik aby podzielić się z wami doświadczeniami, wrażeniami z moich treningów, żeby zdobyć od was cenne rady i wskazówki dotyczące treningu i na pewno po to aby mi nie brakowało motywacji do ciężkich treningów. Wiem, że niektórzy będą po mnie jechać, ale takie życie.

Na koniec mała prośba uważasz, że robie coś źle to powiedz ale nie wyzywaj i nie nabijaj się. Uważasz, że jestem słaby czy coś napisz to ale bez wyzwisk.

Kilka słów o mnie
Trening na siłowni zacząłem w grudniu roku 2006 przez pierwsze pół roku było to takie chodzenie bo chodzenie.
Potem postanowiłem wsiąść się na poważnie wszystko szło dobrze aż do grudnia 2007 wtedy przestałem ćwiczyć bo szykowałem się na zawody w BJJ. Miałem wracać w marcu ale 01 Marca jadąc na zawody Copa Posnania miałem wypadek samochodowy przeleżałem w szpitalu 17 dni. Obrażenia których doznałem to wstrząs mózgu, obrzęk mózgu, otwarte złamanie żuchwy w 2 mscach, uraz kręgosłupa w odcinku szyjnym, stłuczenie prawego Uda i prawej kości łonowej, zadrapania i siniaki na kostkach oraz stłuczenie prawego płuca i krew w nim czego konsekwencją mogła być nie wydolność oddechowa. Niestety ze szczęką były komplikacje i przeszedłem 2 operacje i jeden zabieg. przez 3 kolejne miesiące miałem szynę i ściśnięta górna i dolną szczękę ze sobą. Mogłem jeść tylko przez słomkę czyli pić jogurty i pić samą zupę i papki. Schudłem 10 kg przed wypadkiem ważyłem 68,5 kg a po tym okresie około 59. Powoli wracam do formy przytyłem już do 63kg. Ćwiczę MMA normalnie 2x w tygodniu teraz skoro wakacje jakieś 3 razy gdyby nie wypadek było by to 8 razy. Na treningach niestety przez najbliższe pół roku jeszcze nie poćwiczę normalnie. Nie mogę sie kulać w parterze ani sparować. Jedyne co moge robić to kopać i uderzać ale też tylko technikę bo też nie mogę sparować. Dlatego gdy nie ćwiczę uderzeń albo kopnięć robie kondycje. Porozciągam się, robie 4x100 (25 pompek, 25 wychyleń na barki, 25 scyzoryków, 25 wyskoków z przysiadem tego wszystkiego 4 serie jedna po drugiej bez odpoczynku)

Dane

ur. 16 października 1989
Wzrost 172/174 cm
Waga aktualna 63 kg
Staż treningowy 1 rok od grudnia 2006 do 2007 i teraz zaczynam na nowo.

Wymiary

Udo 56cm
Biceps
BL 32 cm
BP 31 cm
Brzuch 70-74cm zależy ile zjem
Klata 91 cm
Łydka 34cm
PP 26.5
PL 25.5


Wyniki Siłowe

Podam Wyniki przed wypadkiem które ostatni raz robiłem więc proszę nie najeżdżać na mnie
WL 70kg przy wadze 63kg
SQ robiłem dziś i ostatnia seria to 8x55kg szło ciężko ale czułem ze POWER jeszcze jest
MC nie robiłem

Cele

Powrót do zdrowia przede wszystkim
WL 75kg do października
SQ 90kg
W miarę sucha Masa 75 kg do końca roku.

Suplementacja:
Było trochę Gainerów kilka kreatyn
Teraz zamierzam wystartować z takim Cyklem

Chela MZB Sport Formula 60 kap.

Trec AAKG HardCore 120 kap.

Olimp Vita-Min Multiple Sport 60 kap.

Olimp Creatine MegaCaps
Opakowanie: 30 kap. blister
Ilość: 7

Mały Storm

trochę Carbo do treningów MMA

Oraz Gainery

Thyrotherm - wole powoli łapać suchą masę niż się zalać fatem.




Dawkowanie:

DT
rano 4 kaps Creatine
po śniadaniu 2 kaps Vita-Min
przed treningiem 6-8 kaps AAKG+ 1-2 kaps Thyro
po treningu 1 porcja 10g Storma
na noc 1 kaps MZB

DNT:
rano porcja Storma 10 g
po śniadaniu 2 kaps Vita-min
po południu 4 kaps Creatine
na noc 1 kaps MZB

Dieta:

Ściśle określonej diety nigdy nie miałem, Staram się jeść czesto pierś z kurczaka i ryż. Dużo bananów. Jest u mnie ciężko z dietą bo nie zawsze mam czas by sobie coś ugotować. Szkoła treningi + Siłownia ale staram się.

Plan treningowy:
Teraz będzie wyglądał tak
Pon: MMA
Wtr: Siłownia
Środa: MMA
Czwr: Siłownia
PT: MMA
Sob: Siłownia

Na razie mój plan treningowy to FBW. Chce sie przygotować z treningiem ruszam od 30 lipca. od 4-10 lipca jadę na obóz MMA. Tam będę ćwiczył Tylko Muay Thai 1 raz dziennie i 3x w tygodniu siłka.

A potem plan podam.

Ogólnie to ćwiczę pod SW. Więc nie zdziwcie się jak w pewnym momencie zarzucę Trening z samymi narzutami, zarzutami i ciągami.


Ok skończyłem można pisać. Liczę na konstruktywne opinie.

Zmieniony przez - KoY w dniu 2008-07-10 22:28:16

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_INDYWIDUALNY_KoY-t435454.html
zapraszam narazie nie będe pisać w dzienniczku bo nie ma sensu pokrywać go teraz jestem prowadzony przez Michaila zobaczymy co wyjdzie powyżej link

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
pierwszy
mamy podobne wymiary, zycze przyrostow i bede sledził poczynania!
pozdrawiam
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Witam kolegę ze Sceny Powiadomki oczywiście on, będę obserwował. Powodzenia, wracaj do zdrowia i oczywiście na ring

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2008-07-10 22:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
KoY bro wracaj do zdrowia i masuj ostro
A potem Cie do klatki wyslemy co bys natłuk mordy komus
Bede lukał

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Powodzenia! Będę zaglądał.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
sog polecial

tylko sie przyluz do dziennika

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
ładnie rozpisane, czytelnie, miło się czyta.
Oczywiście powodzenia w treningach, przybierania masy i co najważniejsze powrotu do zdrowia. A no i do klatki...

niestety w ankiecie muszę zaznaczyć opcję "KoY ci w dupe to dla chłopaków ze sceny" ale to wiesz że tak pozytywnie i sympatycznie. Dawaj ostro.

nie obrażę się jak walniesz fote w sekcji mma

Zmieniony przez - GSP w dniu 2008-07-11 22:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
widze mój rocznik ;] powodzenia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Będę zaglądał. Powodzenia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Dzięki chłopakom ze sceny Fod helss Animal Tajm GSP
maślor również życzę przyrostów
Venc1Lq na pewno się przyłożę
Pereziusz dzięki
Wuchta34 spoko


Troche żarła reszta się gotuje jeszcze

a tu foto z last treningu FBW sztanga bo akurat przysiady robiłem około 60 kg




Zmieniony przez - KoY w dniu 2008-07-12 15:19:50

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider zza czy przeciw

Następny temat

ocencie trening na mase

WHEY premium