SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcowy etap wycinki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 110
1. WIEK: 21
2. WAGA: 79.5
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: blisko 3 lata
6. DIETA: +- 3000 kalorii
-białko: > 2 g.
-węglowodany: 300-320 g.
-tłuszcz: pozostała pula
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: zdominowany przez cw.trojbojowe 6 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: zatrzymanie siły
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: ( NIE SĄ TO MOJE REKORDY, A SERIĘ )
Podaję serię z ostatniego treningu
-klata: 82.5 3s/6r
-martwy ciąg: 165 3s/5r
-przysiad: 120 3s/5r

Witam chcę pociągnąć jeszcze końcowy etap redukcji i maksymalnie możliwie się wyciąć. Obecnie strasznie szwankuje głowa ponieważ każdy kg masy ciała w dół to w moim odczuciu-5 kg na sztandze. Nawet nie spodziewałem się że jeszcze kiedyś w życiu zejdę poniżej 80 kg. Poprzednią redukcję przerwałem właśnie z powodu zbyt dużego ubytku siły która jest u mnie priorytetem (mimo wszystko na sylwetce mi również zależy). Będąc w szczycie masy (jakościowej) waga wynosiła ok 87 kg i progres już bardzo się spowolnił. W przyszłości planuję wziąć udział w zawodach trój.Mój obecny cel to 200 % masy ciała na przysiad, szacowałem że na obecny czas cel będzie zrealizowany aczkolwiek jak pisałem siła drastycznie ucieka ( przy dawnej wadze robiłem obecna wagę X2). Czy SAA zatrzymało by regres? Jaki cykl w moim przypadku polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362786 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664123
Myślę że na pewno ,testosteron tutaj by dużo pomógł .lecz wiadomo redukcja nie sprzyja siłę.sa co prawda środki na których mam wrażenie że nawet na redukcji można z siłą progresowwc lecz to już są grube bomby na mocnych saa.
Na pierwszy kontakt z saa podobnie może być na testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
.


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-08-03 12:18:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak jestes na redukcji to liczysz sie z najmniejsza strata masy miesniowej czy sily. Generalnie to powinienes zmienic trening i nie robic tego samego tylko duzo mniejszy ciezar, inny zakres powtorzen itp. Inna kwestia, ze te utracone kilogramy na sztandze bardzo szybko wracaja przy optymalnym treningu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alkohol na turze szybka pomoc

Wiecej