SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka treningu na mase ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Część. Ostatnie 2 miesiące chcialbym polecieć tym planem. Cwicze 9 miesięcy na domowej silowni ale od 3 tygodni na profesjonalnej. Zalezy mi przede wszystkim na rozbudowanie gornych parti poniewaz mam genetycznie waskie ramiona. Nawet przy bf 15-16 nie widac jakiegos zarysu V tylko po prostu prostokat. Cwicze planem push pull. 2 dt 2 dni przerwy 2dt

1. Martwy ciag klasyczny 4s
2 wiosłowanie nachwyy 4s
3. Podciaganie na drazku na maszynie z pomocą( 45 obciaznik) jesli cos da
4 face pull. 4s.
5 Uginanie na biceps ze sztanga lekko lamana 3s
5 uginanie na biceps sztanga mocno lamana trzymajac mlotkowo.
6. Lydki wspiecia


1 Przysiady 12 10 8 6
2. Wyciskanie na suwnicy ciężaru 4x 12
3 wyciskanie na poziomej 12 10 8 6
4 wyciskanie hantli na skosie 3x 10 stały
5. Ohp lub ohp na maszynie 4s
6 pompki na poręczach na maszynie 4s
7. Wyciskanie wasko 4s

Przed kaŻdym treningiem 10 min bieżni 3min x5km/h. 7 min 8km/h wymachy rekami itp

Po treningu rozciąganie i bieżnia tak samo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wyciskanie na suwnicy ciężaru co to na nogi na klatkę ?

łydki to push, coś na dwugłowe uda by się przydało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Na nogi. Cwiczylem trochę czasu wykroki więc chciałem zmienic.
Na dwojki mialem martwy ciag na prostych ale chce wlaczyc klasyczny martwy . maszyny na uginanie nog lezac brzuchem nie na na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Plan ok 45 kg na minusie trochę sporo odejmujesz, pewnie trzeba poprawić tutaj siłę. Plan będzie dobry

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Spróbuj uginania z hantlą między stopami bądż żurawia (glute ham raise). Warto by było w planie coś z uginaniem kolana.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
2 pierwsze serie sa lekkie. 2 pozniej przy 8 powtórzeniach robi sie ciezer. Ale na kolejnym treningu juz dam mniej. Ogolnie plan ok?

Dziwi mnie tylko ze wykonuje te 5-6 cw z dosc duzym obciążeniem na tyle by dobra technika byla a pod koniec treningu nie jestem zbyt zmeczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To spróbuj jakoś zintesyfikwać trening na przykład skróć przerwy między kolejnymi seriami to powinno podkręcić nieco trening.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Dziwi mnie tylko ze wykonując 6 cw co lacznie z bieznia przed po zajmuje mi jakies 1.50h wychodzę szybciej niz inni ktorzy siedzą tam czesto 2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Szkielet34232
Dziwi mnie tylko ze wykonując 6 cw co lacznie z bieznia przed po zajmuje mi jakies 1.50h wychodzę szybciej niz inni ktorzy siedzą tam czesto 2h


A ile Ci zajmuje sam trening siłowy z pominięciem aerobów?


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-12-16 17:19:25

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
1.10_1.15 przy pull
1.20-1.25 przy push
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Dzisiaj zrobiłem Przysiady wykroki wycisk na poziomej skosnej ohp na maszynie na boki z hantlami pompki na poręczach z maszyna i wycisk wąską. Z pompowalem sie wreszcie. Takie pytanie czy wykroki moze zmieniać z wyciskanie na nogi na suwnicy na przemian?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z FBW do czegoś bardziej zaawansowanego, ale nadal dla początkującego?

Następny temat

Gryf 150cm a MC i przysiady

WHEY premium