SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kołyska do brzuszków

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 684
Otóż zauważyłem, że bardzo dużo osób używa tego urządzenia. Chciałbym się zapytać czy warto i jak tak to czy mógłby mi ktoś podać jakiś przykładowy trening.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Gdzie tego używają? Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tego używał

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Lepsze już jest kółko na mięśnie brzucha, u mnie sporo osób robi na tym urządzeniu ćwiczenie i większość chwali

coś takiego jak na video widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Zabrzmi brutalnie, ale kołyska to gadżet dla grubych bab które myślą, że jak się trochę pobujają na podłodze to schudną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Z gadżetów lepsza jest piłka rehabilitacyjna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a sprawność fizyczna.

Następny temat

Kontuzja brzucha(???)

WHEY premium