SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka cyklu do sprawdzenia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 663

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 196
WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 111
-udo: 60
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: coś tam cwicze od 16 roku zycia, nie ciągle.
6. DIETA:
-białko: 2,5-3
-węglowodany: 4,5-5,5
-tłuszcz: reszta
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dawno temu 100tab metki. Obecnie test 350-500mg/tydz od 18 miesiecy.
8. TRENING: e2d
9. CEL CYKLU: wczesniej masa teraz definicja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trwa
11. POZIOM BF%: ~12-14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: do lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 100



Witam,

Wbijam teścia od 18 miesięcy, obecnie 500mg/week, HCG 2x2500 co miesiąc. W pewnym momencie dodałem też boldenon który namieszał w hormonach(estro do 0 - wysyp pojedynczych pryszczy i słabe samopoczucie) po odstawieniu boldka znowu wystrzal estro w góre, co spowodowało dużo pryszczy na plecach i barkach(nic na twarzy), obecnie e2 w gornej granicy normy, mimo to pryszcze dalej zostały , dlatego chce brac izotec, i pytanie czy bede mogł go połączyc z oralami i PCT?


Planuje wycinke i zejście z cyklu, obecnie leci 500mg test cyp e3/4d + metanabol 30mg/ed(trzeci tydzien mety)


Tak to zaplanowałem :

metanabol pociągnąć do 7-8tygodni , w 5 tygodniu mety dodaje oxandrolon 50mg/ed i lece go 7-8 tygodni(podobno te dwa orale fajnie działają synergicznie).
Start oxandrolonu to jednoczesnie zmiana diety i redukcja tkanki tłuszczowej do mozliwie niskiego BF. Jednocześnie zmieniam estr testosteronu na propa którego chce dac 150mg e2d.

Do tego mam clen,efedryne,yohe i ewentualnie T3,DMAA(nie bardzo chce je wykorzystywac)

Od startu oxandrolonu dorzucam clen 2tyg on/off , przy off daje efedryne+yohe po czym znowu wracam do clenu - dobrze mysle?

Na koniec podpierając się badaniami odblok 4 paczki HCG, pozniej nolvadex + clom.


Potrzebuje porady bardziej doswiadczonych, czy ma to sens, czy moze cos zmienic?


Edit:
Wiem, że dwa orale na raz to zło, ale mam wyniki wątrobowe w normie, do tego idzie vivomix na jelita saszetka e2d. Na wątrobe TUDCA,NAC i lecytyna, co podobno jest najlepszym mozliwym połączeniem (jednoczesnie cholernie drogim jezeli mowa o tudce)










Zmieniony przez - RafRafRaf w dniu 3/11/2018 6:58:28 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Dla mnie w miarę dobrze wygląda tylko po co zmiana na propa? Możesz zostać na długim to nie jest jakaś reguła że do wycinki propa trzeba 150mg propka to sporo 100mg Tobie wystarczy.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
jak Natan leć dalej na długim testo ,mniej dziurawienia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 196
Dzięki Panowie, co do izotecu, mogę go ciągnać razem z tymi wszystkimi oralami, jak i podczas PCT? Czy nie jest to wskazane?

planuje leciec go tylko 30-40mg/ed, szkoda byloby na lato z syfami byc


Edit:
Zapomnialem napisać o kreatynie - chce dać monohydrant lub stack kreatynowy razem z oxandrolonem, chociaz słyszałem opinie,ze lepiej dać krete podczas PCT, jak myslicie?


Zmieniony przez - RafRafRaf w dniu 3/11/2018 7:20:25 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kreatyna caly rok, przynajmniej u mnie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masteron , problem i sfrustrowanie

Następny temat

Antek po terminie

WHEY premium