SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kołatanie serca - mój przypadek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Witam!

Chciałbym prosić Was o wyrażenie opinii co do mojej dolegliwości, zgodnie z Waszą wiedzą lub własnym doświadczeniem. Oczywiście - pójdę do lekarza (zgłaszam się jutro), ale obawiam się, że wizytę dostanę za 3 tygodnie - chciałbym mieć jakieś rozeznanie, co mógłbym zrobić na wypadek wystąpienia dolegliwości, zanim skonsultuję się z lekarzem. Bardzo rzadko chodzę do lekarza, proszę od razu o poradę: co zrobić, gdy będzie naprawdę źle, ja przyjdę do przychodni, i usłyszę, że na wizytę muszę czekać kilka dni? Nie chciałbym w tym czasie paść na zawał.

Teraz konkrety.
Wczoraj, gdy położyłem się wieczorem do łóżka, przypomniało mi się emocjonujące (w pozytywnym sensie) wspomnienie. Serce zaczęło mi bić wyraźniej, mocniej, myślę że również szybciej. Miałem już takie przypadki, zapewne każdy z Was również, ale stan ten utrzymywał się przez co najmniej 2 godziny. Po 40 minutach serce wciąż kołatało (tak określiłem tą sytuację, nie jestem pewien czy prawidłowo), ale zasnąłem. Po godzinie obudziłem się, wciąż serce biło mocniej,wyraźniej, czułem kłucie w klatce piersiowej. Zasnąłem ponownie po 20 minutach. Od rana odczuwam delikatne kłucie w klatce piersiowej, a kiedy położyłem się na półgodzinną drzemkę koło 18.00, czułem delikatnie przyspieszoną akcję serca.
Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji, zawsze serce powracało do normalnej pracy po 20 sekundach. Jestem zdrowy, dobrze się odżywiam, uprawiam sport, raczej radzę sobie ze stresem.
Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
W przychodni przyjmą ciebie tego samego dnia. Pewnie jutro na miejscu zrobią ci ekg + kilka innych podstawowych badań. Po tym lekarz wstępnie będzie mógł coś powiedzieć, nie ma co na sucho zgadywać i rzucać nazwami chorób, czy możliwymi przyczynami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Dzięki, dam jutro znać jak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , podstawowa konsultacja z i badanie EKG będziesz miał na miejscu jakby coś miałoby w nim nie tak zostaniesz skierowany dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Przyjęli mnie od razu, badanie EEG (wyniki OK), ciśnienie (120 na 80), cukier (100 - OK). Za tydzień kontrolne EEG i badania krwi (nie mogę się rozczytać jakie, doczytałem się tylko TSH). Lekarz nie wie czemu taka sytuacja się pojawiła, porady jakie dostałem to pić dużo płynów i zażywać magnez (używam regularnie ZMA).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Cukier trochę wysoki, na ile czasu przed badaniem jadles posilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Dosyć długo przed badaniem, jakieś 11 godzin (samo mięso, jakieś 150 g)


Zmieniony przez - __II___ w dniu 2017-12-29 17:05:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiązadła - do kogo się zgłosić

Następny temat

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

WHEY premium