SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluby kulturystyczne na Śląsku

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Witam witam was drodzy forumowicze. Małe pytanie. Szukam klubu kulturystycznego na Śląsku, najlepiej w Katowicach lub Zabrzu, ale nie potrafię jakoś znaleźć. Proszę o pomoc. Jeśli macie namiary - telefon kontaktowy, ulicę, stronę internetową na temat takiego klubu lub coś w tym stylu, to proszę was - napiszcie tutaj. Pa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Klub w Zabrzu to Activ na ul Sobieskiego. www.activ.one.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
a znacie jakis klub w okolicach rybnika;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
a macie telefon do tego klubu w zabrzu? bo mi nie chce strona wlaczyc;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
32 278 08 86
Karnety są po 90 zł całodzienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Chwila chwila, pytanie jest dość niesprecyzowane chodzi ci o zwykłą siłownie czy KLUB który prowadzi sekcje kulturystyczną?

Jeżeli o siłownie to Activ jest ok, fajnie to wygląda.
Ale klubem z sekcją w żadnym wypadku nie jest, jedyny jaki znam z okolicy to OLIMP Zabrze tam możesz zapytać. Namiarów nie mam, ale pewnie ktoś będzie miał na forum.


Zmieniony przez - IboK w dniu 2008-02-16 09:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ibok, chodzi mi właśnie o klub, który prowadzi sekcję kulturystyczną. Chciałbym w przyszłym roku zacząć starty na zawodach. U mnie w Tychach nie ma żadnego klubu z sekcją kulturystyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
A w Tychach przypadkiem Hermes czegoś nie załatwia ?? Tam jest siłownia i słyszałem, że kilku gości z Hermesa jeździło na pokazy czy coś... przynajmniej kilkanaście lat temu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Witam , jak w temacie są jakieś kluby kulturystyczne w Katowicach ? sorry za odkopanie starego tematu ;)

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podnoszenie ciezarow sekcja katowice

Następny temat

Siłownia na śląsku otwarta o 7

WHEY premium