SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klopoty z kreatyna!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz mowilem zabraknie mi kreatyny do konca cyklu, ktory planuje na ok 5-6 tygodni. Wszystko przez ten poroniony pomysl odmierzania kreatyny lyzeczkami. Widocznie odmierzalem jakas nienormalna lyzeczka albo producent za malo wsypal ;). Ale to juz sie stalo i zastanawiam sie co zrobic: zmniejszyc dawke z 10 do 7 lub nawet 5g i dociagnac do 5-6 tygodni, czy ladowac tak jak teraz po 10g i skonczyc po 4. Wydaje mi sie, ze lepiej dluzej a mniej, bo nawet na pudelku jest napisane, ze aby zwiekszyc mase trzeba stosowac wiecej niz 30 dni. Zakladajac, ze teraz bralbym 5-7 gramow wszystko by bylo oki. A tak w ogole to podobno 5 g w dni treningowe tez wystarczy, tak?
Dzieki za odpowiedz i pozdrowko TheWho
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
ja brałem w dni bez treningu 2razy dziennie po 5g a w dni treningowe rano naczczo 5g 1h przed treningiem 5g i zaraz po 5g
łapa puchła jak cholera

"opinie są jak dziury w dupie- każdy ma swoją"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:O to moja reakcja na taki cykl. ALe prawie każdy bierze inaczej. Ja osobiście dozuje zupełnie inaczej kreatynke. Mam wrązenie, zę dużo wydajniej i skuteczniej.

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości.
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
No jasne że 5 gram starczy,wszystko ponad to i tak popłynie z moczem

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 gram dziennie wystarczy.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sweder a moglby mi napisac jak ty ja bierzesz?
I pytanie do Brutusa - masz na mysli 5 gram dziennie czy na jeden raz. Bo z tego co slyszalem to jak sie wezmie 5 g rano i pozniej tez 5 to wchlonie dajmy na to ze 10g, a jezeli wzialbym 10g na raz to wchlonie tylko 5g. Wiec mowisz ze organizm jest w stanie przyjac 5 gramow dziennie czy na jeden raz?
Bo ja teraz biore 5 g rano i drugie 5 wieczorem po treningu, a to co mowisz oznaczalo by ze 5 g dziennie idzie do klopa.
Pozdrowko TheWho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
5 gram dziennie

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha bo mi sie jeszcze przypomnialo.
Na opakowaniu jest napisane aby brac 1g na 10 kilo wagi ciala i aby jedna dawka nie przekraczala 5 gramow.
Mi sie to wydaje rozsadne aby dozowac kreatyne w zaleznosci od wagi. Z tego wynika ze organizm moze przyjac wiecej niz 5g dziennie, jednak musi to byc rozlozone.
POzdrowko TheWho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po raz czwarty - 5 gram dziennie.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jaką masz tą kreatynę, jakiej firmy
A na opakowaniach to zwykle piszą tak żeby jak najszybciej Ci sie skończyła i żebys poleciał kupić nową.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brutus - wlacz gadu-gadu.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kreatyne z nutrendu, jestem z niej zadowolony bo mozna powiedziec ze rosne w oczach. Myslisz, ze producenci celowo kaza brac wieksze dawki aby sie szybciej konczylo? Bo ja tylko wiem ze faza nasycania to robienie ludzi w balona.

A na opakowaniu jest napisane dokladnie
"Do stymulacji przyrostu miesni nalezy stosowac kreatyne nieprzerwanie przynajmniej 30 dni w dawkach okolo 100 mg na 1 kilogram masy ciala (np. dla wazacego 70 kg jest to 7 g)."

Cholera mi sie to wydaje rozsadne, zakladajac ze kilo miesni moze wchlonac iles tam kreatyny wazacy odpowiednio wiecej musi wziac wieksza dawke.
Pozdrowko TheWho
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy

Następny temat

NITRO-TECH

WHEY premium