SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Klika pytań do dopracowania "planu treningowego"

Wysłana -
Witam!

Ćwiczę w domu już od jakichś 9/10 miesięcy, mój trening wygląda tak że robie kilka pompek, ćwiczę hantlami(na biceps, triceps), przysiady z hantlami, dodatkowo mam kółko do abs które też bardzo katuje, lecz wszystko ćwicze tak na oko, raz robie takie ćwiczenie raz takie, jak mi pasuje, ćwicze co dwa dni. W dni wolne zwykle jeżdżę na rowerze jest to moja forma cardio. Z dodatkowych informacji to to że zwykle ćwiczę w godzinach 21-23 ( ze względu na to że poźno kończe pracę). Przez te klika miesięcy faktycznie zwiekszyła się moja masa mięśniowa, z 70kg podskoczyło na 80kg taki był mój cel. Teraz mam zamiar dalej ćwiczyć w domu tylko prosiłbym o rozłożenie tych ćwiczeń w jakieś serie i konkretne powtórzenia tak abym mógł mega skatować mięśnie. Co ile dni ćwiczyć. I co moge jeść po treningu jeśli już jest godzina 23, czy warto w tym przypadku inwestować w kazeine ? Z suplementów które używam to kreatyna i białko, jedyne po których miałem jakiś efekt.

Mam 20 lat, 80kg, 170 cm wzrostu i pełno energii do ćwiczeń tylko prosiłbym o pomoc w celu rozłożenia jakoś tych ćwiczeń w jedną całość.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie chcę podcinać Ci skrzydeł ale wątpie, ze te 10kg to masa mięśniowa. Nie da się takim domowym treningiem bez ciężarów zbudować takiej ilości mięsni w kilka miesiecy, chyba że naprawdę jesteś freakiem.
Wysłana -
Lepiej będzie jak Ty rozpsizesz trening i dasz do oceny, łatwiej będzie napisać Tobie co robisz ile masz czasu itp
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź